Nakupování komiksů ze zahraničí

Comics ostatní

Určitě při nákupu komiksů sem tam přemýšlíte nad tím, z jakého zahraničního obchodu je objednat. Budeme se bavit o boocích. Sešitovky jsou trochu jiná liga. Obětoval jsem se a podstoupil experiment – učinil jsem objednávky ve třech různých obchodech a tady je výsledek:

Podpořte čtvrtého Goona!

Comics novinky

Goon patří k oceňovaným komiksovým sériím u nás i v zahraničí. I když fanouškouvskou základnu si buduje pomalu (ale jistě), je třeba vydání dalšího dílu podpořit vší silou. Vždyť termín končí již pozítří!

Šílený Batman

Comics recenze

 Bruce Wayne se zakoukal do nadané klavírní virtuózky Natálie a ona mu jeho city opětuje. Batman se úspěšně vypořádal s hrozbou Scarecrowa a ten se vrátil do Arkhamu. Můžeme tedy říct, že prožívá v obou svých životech šťastné časy. To mu ovšem nevydrží dlouho, protože se do města blíží šílenství!

Hrdý přísežný meč

Comics recenze

Druhá novela o serovi Duncanovi Vysokém a jeho panošovi Eggovi na sebe nedala dlouho čekat. Svět G. R. R. Martina je třeba stále oživovat, aby se všechen zájem netočil pouze kolem seriálu. Ale oproti první knize je zde výrazný posun k lepšímu. I když punc komiksu pro mladší čtenáře mu nikdo neodpáře.

 

 

KomiksFEST!

Comics ostatní

Podzim se nenese pouze ve znamení plískanic a šedivé oblohy, ale posledních pár let se každý komiksový fanoušek může těšit na KomiksFEST! Letošní jubilejní desátý ročník bude probíhat od 20 – 25. 10. A program je napěchovaný k prasknutí.

Partneři