El hombre grand de gorila de cuatro!

Comics recenze

Počtvrté a ne naposled! Goon s Frankym a jejich další veselé příhody, jež na mnoha tvářích vyloudí úsměv. Čtvrtá z doposud čtrnácti vydaných knih nám ukáže velké souboje, bestiální roboty a masožravé bulvy z jiné dimenze, díky nimž se dostanete na supernudný čajový dýchánek. Jo a přijde také vánoční klasika v podání Erica Powella!

Druuna

Comics recenze

Holky těžký to maj, jak nám zpívá Franta Nedvěd. To platilo vždy a všude stejně. A ani civilizace, ve které má většina lidí víc chapadel než by bylo zdrávo, není vyjímkou. To dokládá Paolo E. Serpieli a jeho životní femme fatale, Druuna.

Candide 2 - Velký Inkvizitor

Comics recenze

Candide, čili Optimismus je satirické dílko, které se rozhodl do comicsové podoby zpracovat český kreslíř a autor Karel Jérie. Velký inkvizitor je druhá kniha plánované trilogie.

 

 

Dechberoucí Zázrak - bez jiskry a inovace

Comics recenze

Zčistajasna se objevil Dechberoucí Zázrak a obsadil české trafiky. První sešitově vydávaný český superhrdina tak může zaútočit na naše srdce a peněženky. Měsíčně vydávaný příběh plný magie a hrdinství. Píše Petr Macek, kreslí Petr Kopl.

Wonder woman: Krev

Comics recenze

Nejmocnější ženská hrdinka komiksu má u nás jakés takés základy. Několikrát si střihla týmovku, ať už v komiksech jako JLA, Supermanech, nebo vynikajícím Královstvím Tvém. Konečně se nám ale dostává do rukou její vlastní řada, kterou DC vydávalo po restartu NEW 52. A stačí se podívat na jméno scénáristy aby bylo jasné, že se jedná o zajímavé čtení.

Partneři