Žabí Mor

Comics recenze

Třetí kniha ÚPVO nebo jak říkáme interně BéPRD je první knihou této řady, která vyšla v edici Na přání vydavatelství Comics Centrum a zároveň první knihou, která se odprostila od povídkové podoby k ucelenému příběhu. Naskočte s námi do rozjíždějícího vlaku Úřadu Paranormálního Vyšetřování a Obrany!

 

 

Vyhlášení soutěže o Goona 3

Comics ostatní

Dobré ráno při pondělku přátelé!

S radostí Vám oznamuji, že po dlouhém a úporném losování z miliard došlých odpovědí, kdy pouze jedna jediná byla nesprávná a šlo asi o překlep (Páter Noster), můžeme říct, že 99.999999% z vás správně odpovědělo, že:

 

Sú známe nominácie na cenu Eisner 2015

Comics zajímavosti

Cena Will Eisner Comic Industry Awards, skrátene Eisner Award, je cena odovzdávaná najlepším komiksom a komiksovým tvorcom. Je označovaná aj ako komiksový Oscar. Eisner Awards bola prvýkrát odovzdávaná v roku 1988, v San Diegu na Comic-Cone (ano, to je ten najväčší a najznámejší Con na svete). Cena je pomenované na počesť spisovateľa a umelca Willa Eisnera, ktorý bol pravidelným účastníkom slávnostného odovzdávania cien až do svojej smrti v roku 2005.

Třetí Goon není průšvih

Comics recenze

Konečně jsme se dočkali a do našich luhů a hájů opět zavítal známý bijec umrlců Goon. Se svým kamarádem Frankym a tím nejlepším hasákem, který mohla technologie roku 1939 nabídnout, se vydává ochránit svou čtvrť před šíleným Páterem monster a jeho nohsledy. Pokud jste milovníci Erica Powella, se třetím Goonem vás žádný průšvih nečeká.

 

 

Batmanovo Soví město

Comics recenze

Po krutopřísném Sovím tribunálu, kde jsme mohli Batmana poznat tak, jak jsme to ani nečekali, přichází další kniha ze série New 52. Soví město od pánů Snydera a Capulla je opět velkým přínosem do batmanovské série a rozvíjí příběhy s tajemnou společností Sov, vládnoucí v Gothamu.

 

Partneři