Komiksový výbuch

Comics recenze

Triliontá kniha obsahující příběhy žluté rodinky ze Springfieldu se přece jen trochu liší od těch předešlých. Nečeká nás totiž několik desítek krátkých povídek utopených v průměrnosti. Kniha obsahuje pět sešitů a pět příběhů. To už vypadá líp, ne? :)

ALS1: Nejnebezpečnější hrdinové světa

Comics recenze

Liga spravedlnosti chrání svět, to ví i každé malé dítě. Co když se ale něco zvrtne a tihle hrdinové se obrátí proti nám? Kdo je pak zastaví? Agenti A.R.G.U.S. v tom mají jasno – přece nové Liga spravedlnosti, ta Americké LS!

Fatale 1: Smrt je mi v patách

Comics recenze

Hororovo-noirový komiksový příběh o krásné ženě v nesnázích, tajemném kultu, křivých policajtech, úplatcích a vraždách, obětujících se mužích a lovecraftovských tajemství? Fatale vstupuje na českou scénu!

Útok titánů 13

Comics recenze

Lidožraví obři nás poslední dobou v sérii Útok titánů pomalu a jistě nechávali chladnými. Zpočátku dynamická a našlapaná manga začínala ztrácet dech a samotné souboje a požírání lidí již nestačilo. Poslední třináctá kniha ovšem představuje nový směr, kterým se bude příběh vyvíjet dál.

Sága 6

Comics recenze

Komiksová space opera Briana Vaughana a Fiony Staples se u nás dočkala díky nakladatelství BB art již šestého pokračování. Nečeká Vás nic jiného, než máte rádi – pokračování příběhu nejen Marka a Alany, ale i všech ostatních postav. Vzhůru do vesmíru!

Partneři