Daredevil: Rok jedna

Comics recenze

Daredevil u nás patří k hrdinům, kteří stojí trochu mimo hlavní proud. S příchodem divácky velmi kladně hodnoceného seriálu se ale jeho místo začíná měnit. Pojďme se tedy podívat na jeden z mála komiksů s Daredevilem, které u nás vyšly. A to pěkně od začátku, Millerovým Rokem jedna.

 

TIS-100

Hry recenze

Do rukou se Vám v této hře dostává zabugovaný archaický počítač TIS-100 z roku 1975. Vaším úkolem je počítač rozšlapat a doprogramovat porouchané segmenty.

Sandman: Báje a odlesky

Comics recenze

V šestém díle hlavní sandmanovské série nás čekají povídky, které spolu na první pohled nikterak nesouvisí, s vyjímkou osoby Morfea. Ale Neil Gaiman se skrývá v detailech a nejinak je tomu i tady. Ve světě Bájí a odlesků.

 

 

Bleach 17

Comics recenze

      Rosa Rubicundior, Lilio Candidior není název španělské folkové kapely, ale sedmnácté knihy mangy Bleach. A co nás tentokrát čeká? Akce, akce a zase akce!

 

 

Barbar veskrze kolosální

Comics recenze

"Mezi časem, kdy oceány pohltily Atlantidu i běloskvoucí města, a vzestupem synů Áriových bylo údobí, o němž se nám ani nesní..." Vítejte ve světě, kde městské státy mezi sebou soupeří o bohatství, zatímco kouzelníci a kněží vzívají temná božstva. Ve světě, kde špatné slovo končí dýkou v zádech a muži místo golfových dýchánků zabíjejí obludy. Vítejte ve světě Conana Cimmeřana.

Partneři