Sweet Tooth se poprvé zakousl do tyčinky

Comics recenze

Jeff Lemire napsal a nakreslil comics o doslovném paroháči v hlavní roli. Mladý devítiletý chlapec je jedním z těch, kteří se potýkají se zvířecími rysy  a postapo světě. A aby toho nebylo málo, žije jen se svým otcem  a nemůže se podívat dál než pár kroků od domova.

Neředěná Crew

Comics recenze

 Komiksový časopis, který na českém trhu bojuje již bezmála osmnáct let, je asi zbytečné blíže představovat. Co ale stojí za zmínku jsou právě vycházející série na pokračování. Zvláště komiks Mezi řádky (Unwritten) zavání tím, že si s českými čtenáři vytvoří opravdu pevné crewní pouto.

 

Poslední Viking jako třetí UKK

Comics recenze

Ultimátní komiksový komplet je šedesáti dílná série kompletující "to nejlepší" z produkce nakladatelství Marvel. A když ne to nejlepší, tak nejzajímavější. V každé zemi však vychází jiný výběr komiksů. U nás začala série vycházet v prosinci roku 2012 a co 14 dní vyjde jedno číslo. Ačkoli vychází na přeskáčku, dle čísla na hřbetu je lze seřadit dle data původního vydání. Cena začala na 200,-, pokračuje u 219,- a skončí 249,-. Postupně si je všechny hezky zrecenzujeme, ale nutno podotknout, že některá čísla již nejsou k dostání. Můžete se na ně maximálně optat na marvel@czpress.cz

Znovuzrozený Flash

Comics recenze

Znovuzrození hrdiny je v komiksu běžné. Většinou tak tvůrci zkouší všechno možné, aby zvýšili zájem čtenářů o skomírající série. Návrat hrdiny do rozjeté a výnosné série, to už časté není. Většinou se tak stane během šíleného smíchu hlavního záporáka, který zbytek kladných postav drží v bezvýchodné situaci. Návrat hrdiny do rozjeté série a do universa, kde ho nikdo nepotřebuje, to už je vzácnost. A to je případ i Barryho Allena aka Flashe.

Binding of Isaac: Rebirth

Hry recenze

Malý Isaac si žil spokojeným dětským životem než k jeho matce promluvil bůh, a ona se rozhodla obětovat syna na důkaz boží lásky. Že už to tu bylo ? Ano, kromě Bible jsme si celý příběh mohli vychutnat i ve hře Binding of Isaac (BoI). Ve hře BoI REBIRTH se tak znovu pozeldovsku vydáte sklepeními vzdorovat vlastní matce.

Partneři