Wonder woman: Krev

Comics recenze

Nejmocnější ženská hrdinka komiksu má u nás jakés takés základy. Několikrát si střihla týmovku, ať už v komiksech jako JLA, Supermanech, nebo vynikajícím Královstvím Tvém. Konečně se nám ale dostává do rukou její vlastní řada, kterou DC vydávalo po restartu NEW 52. A stačí se podívat na jméno scénáristy aby bylo jasné, že se jedná o zajímavé čtení.

Simpsonovic lážo-plážo

Comics recenze

Komiksové lážo-plážo je v pořadí již devatenáctou knihou s příběhy žluté sprigfieldské rodinky, která u nás vyšla (celkem jich je - zatím - 28). A i zde platí, že se jedná o zábavnou jednohubku ke krácení dlouhých sychravých večerů. A nemusí vám být nutně deset, abyste se fórkům obsaženým v komiksových Simpsonech zasmáli.

Útok titánů 5

Comics recenze

Pro dobrotu na žebrotu. Eren v převtělení za titána sce zacpal díru v probořené zdi, ale jako hrozba se ocitnul před vojenským soudem. Zdecimované paranoidní zbytky lidstva totiž nechtějí mít mez sebou stvůru schopnou proměny v lidožravého obra. To nevypadá na nadějné vyhlídky.

100 Nábojů - Dekadence

Comics recenze

Jeden kufřík. Šedivý, ale velice sebejistý muž, ve kterém je na první pohled skrytá síla, který Vám kufřík předá. Uvnitř důkazy o tom co Vám zničilo život a pistole společně se stovkou naprosto nevystopovatelných nábojů. Když někoho odkráglujete a policista na místě najde tuto kulku, vyšetřování okamžitě končí a případ je uzavřen. Podle těchto 100 nábojích se jmenuje tahle comicsová série, ale už to zdaleka není jen o kufříku s pistolí!

DOOM

Hry ostatní

Není od věci poohlédnout se i v jiných oblastech po něčem, co lze označit jako LEGENDARY. A ke komiksům neodmyslitelně patří virtuální realita. A je jedno jestli se jedná o PC, Xbox nebo Playstation. Dnes zabrousíme do herního středověku, kdy si davy nadšenců kazily oči a nervy u zvěstovatele nového typu her. V roce 1993 se totiž objevl DOOM!

Partneři