Pozvánka- Slavcon 2015

Comics ostatní

Už tento piatok sa uskutoční deviaty ročník festivalu Slavcon, v priestoroch DK Lúky na Vigľašskej ulici 1 v Bratislave. Je zvaný každý a najmä fanúšikovia fantasy, sci-fi, stolných hier, slovanskej mytológie a histórie.

Pridajte sa k nám a spolu zachránime svet pred všednosťou a nudou, pretože v každom sa skrýva hrdina!

Turnaj v Malacce pozvánka

Hry ostatní

Máte rádi karetní hry, pirátskou tematiku nebo sázení a blafování? Autoři české originální hry Malacca zvou na první oficiální šňůru turnajů po ČR. První turnaj proběhne 26. května v pražské deskoherně Mephit. Účastníci neplatí žádné zápisné, každý účastník získá 1 bod do českého i světového žebříčku hráčů. Vítěz získá tolik bodů, kolik se turnaje zúčastnilo hráčů.

Wraith - Hillova představa Vánoc

Comics recenze

Joe Hill je všem známý komiksový i knižní autor. V roce 2014 u nás vyšel jeho román Vánoční říše a americké IDW vydal komiksový prequel s název Wraith. Kreslí Charles Paul Wilson III. A je to neskutečná pecka.

Rok plný Crwe

Comics novinky

Tento víkend se na Holešovickém výstavišti konal veletrh Svět knihy 2015. Mezi vystavovateli tradičně nechybí ani nakladatelství Crew. Malý stánek obklopený milovníky komiksů skýtal dvě novinky a nenápadný katalog se vším, co pro nás Crew plánuje na rok2015. A jedná se o velkou nálož!

 

 

Sandman: Preludia a nokturna

Comics recenze

Někdo říká, že je to jen pohádka pro malé děti, aby mohli v klidu spát a že trik s házením písku do očí odkoukal z filmů s Van Dammem. Někdo říká, že je hubený jak tyčka a že vrhá stín jen když si myslí, že by měl něco takového dělat. Někdo říká, že jeho vzhled ala rocková hvězda je mírně pohoršující a jeho sestra je fakt pěkná kost. My víme jenom to, že se jmenuje SANDMAN!

 

Partneři