Otčina

Comics recenze

 Otčina je rodná vlast našich otců. Otčina je název teroristické buňky, která operovala na území USA a Kanady v sedmdesátých letech minulého století. Otčina je cesta spisovatelky Niny Bunjevac za poznáním a pochopením jejího otce. Pojďme se na tu cestu vypravit spolu s ní.

 

Ozvěny Sama Fischera

Comics recenze

V roce 2003 vyšla první hra série Splinter Cell. Loni vyšlo již šestý díl s podnázvem Blacklist. Pokud jste si hru pořídili ve sběratelské edici, dostali jste také comics "Echoes", který nedávno vyšel i ve volném prodeji pro obyčejné smrtelníky. Stojí tento marketingový produkt za přečtení?

Poslední Poslední z mužů

Comics recenze

Každá cesta jednou skončí. Každý příběh dojde až ke svému závěru. A po deseti knihách a takřka pěti letech putování a strádání v postapokalyptickém světě bez mužů končí i ta Yorickova. 
 

Zero Aleše Kota právě vychází v ČR!

Comics novinky

Dnes nakladatelství CREW vydává první book comicsu ZERO. Scénáristou je Čech Aleš Kot, který byl letos hlavním hostem CRWECONu.

Soutěž o comics ZERO!

Comics ostatní

Aleš Kot je pro našince senzací, protože jako první Čech začal být vydávaným scénáristou v  Marvel Comics. Posléze přišel s comicsem Zero, který letos vydala CREW a o který si dnes zasoutěžíme.

Partneři