Staronová Harley

Comics recenze

DC Rebirth se nevyhnul ani Harley. Umřít s úsměvem je tak novým začátkem naší extravagantní a běloskvoucí hrdinky. A pokud jste jí měli rádi během New 52, tady se vám bude líbit také. Znovuzrození totiž nepřináší nic nového.

Živí mrtví 25 - Vybití zlosti

Comics recenze

Nekonečná sága o světe pár přeživších lidi, kteří se nesnáší jako Walome a Festival Fantazie se vrací na stránky komiksů. V posledním díle Alfa postavila plot, ze kterého jde větší strach než z Trumpovi zdi proti mexickým uprchlíkům, a tak se nedá očekávat nic jiného než drsná odplata.

Válka velké trojky

Comics recenze

I když to tak možná může znít, Válka velké trojky vážně není název nějakého filmu pro dospělé, ale jedné z komiksových knih DC řady v rámci New 52. Takže i když našinci žijí Znovuzrozením, pojďme se vydat trochu zpět.

Amaltea - švédský manga klenot

Comics recenze

Princezna se vinou rodičů, zlého černokoněžníka nebo jen nepřízní osudu dostane do věže, spárů draka a podobně. Je potřeba aby se našel sličný princ (ideálně nejmladší ze tří sourozenců) nebo dokonce jen náhodný vesničan aby jí zachránil. Takhle to chodí ve většině evropských pohádek a koneckonců i ve spoustě jiných fantasy (nelžeme si do kapsy, že naše pohádky jsou něco jiného než fantasy). Co kdyby se ale všechno co známe tak trochu pomíchalo?

Dvůr trnů

Hry recenze

Rosteme do síly. Tyrellové v čele s královnou trnů sedící a intrikující ve svém sídle – Vysoké zahradě – za pomoci těch nejudatnějších a nejšlechetnějších rytířů Západozemí a nezměrnou krásou oplývajících lady. Jste připraveni na cestu do Roviny?

Partneři