Mimoni 1: Banán!

Comics recenze

Po úspěšných filmech Já, padouch a Já, padouch 2 bylo jen otázkou času, kdy se tržní mašinérie bude snažit husu snášející zlatá vejce využít ještě jednou. To nás čeká ve filmu Já, padouch 3, naplánovaném na rok 2017. K tomu se ale nedávno objevil v kinech film Mimoni, snažící se vytřískat z dětského chechotu nějaký ten bakšiš. Navíc si můžou dětští fanoušci koupit komiks. Ale že by se jednalo o nutnost, to v žádném případě.

 

Hellboy slaví s Paskřivcem

Comics recenze

Série Hellboy se v českém překladu dočkala desátého dílu. Nakladatelství Comics Centrum toto jubilejno oslavilo tím, že na zahájení prodeje dotáhla Hellboye a dotáhl se i sud desetistupňového piva. Dobrou zprávou je, že není třeba být opilý, aby se vám Paskřivec líbil.

Kaiju v Tokiu

Hry recenze

Kdo z nás se alespoň na chvilku nechtěl stát Kaiju monstrem. Rozdupávat mrakodrapy, požírat vyděšené lidičky nebo jen tak demolovat velkoměstskou zástavbu. Vládce Tokia vám ale ukáže, že i mezi Kaiju monstry může vládnout rivalita. A králem může být jen jeden.

Sandman: Údobí mlh

Comics recenze

Sandmanova kniha čtvrtá, ve které dojde k rodinnému setkání, které stojí za událostmi vedoucími k obdarování Pána snů darem veskrze danajským a ve které se koná banket pro nevítané hosty Morfeova království; ve které se napraví jedna dávná křivda a dozvíme se netradiční recept na výrobu párků.

 

 

20. Festival Fantazie

Comics ostatní

Ano, již dvacet let v Chotěboři pořádáme setkání příznivců sci-fi, fantasy a hororu. Za těch dvacet let jsme představili desítky herců a režisérů, spisovatelů a výtvarníků, vědců a odborníků, desítky divadelních představení i diskoték, stovky filmových projekcí a turnajů v počítačových a stolních hrách, tisíce přednášek a spoustu dalšího programu. A letos přidáme další nášup zábavy pro fanoušky.

Václav Pravda

Partneři