Mohyla na Indiegogo

Comics zajímavosti

Nadějný český webkomiks dnes spouští svojí crowdfundingovou kampaň na portálu indiegogo. Mladý český autor Jan „Abbe“ Nikrýn si klade velké cíle, které se ale dají splnit. Prostřednictvím své kampaně chce se svým komiksem proniknout i ke čtenářům mimo Českou republiku a vybrat alespoň 6000 dolarů.

Jerusalem Spider zjišťuje, že Život je pes

Comics recenze

Nedávno jsme si napsali něco málo o prvním díle série Transmetropolitan. Teď přicházíme s druhým dílem Život je pes, který posunuje jak celý svět budoucnosti, tak osobnost Jerusalema Spidera.

Výsledky Fabula Rasa 2014

Comics zajímavosti

Tenhle víkend se v Cross Club konal již desátý ročník CrweConu. Mimo jiné se na něm jako každý rok konalo předávání cen Fabula Rasa pro rok 2014. Cena se neopírá o žádnou "odbornou porotu", ale o hlasování samotných čtenářů. Cena Fabula Rasa, cena zaštítěná internetovým portálem Comicsdb. 

Sandman: Domeček pro panenky

Comics recenze

Sandman je zpět ve své říši. Po dlouhém období věznění konečně sehnal všechny artefakty moci, ale stále musí napravovat chyby, které způsobila jeho dlouhá nepřítomnost. Setkáme se i s vnučkou Unity Cincaidové, která se vyšvihne do popředí Sandmanova zájmu. A navštívíme i jednu netradiční konferenci. To vše v napínavém hororu made by Gaiman.

Potulování s rytířstvem

Comics recenze

Seriálům z produkce HBO kraluje již pátým rokem Hra o trůny, vycházející z epické fantasy ságy Písně ledu a ohně od George R. R. Martina. Samotná sága není ještě dopsaná a všichni netrpělivě očekávají šestou knihu. Aby Martin ukonejšil miliony dychtivě čekajících fanoušků, napsal tři novely o potulném rytíři Duncanovi Vysokém. A první z příběhů již máme i v komiksové podobě.

 

 

 

Partneři