Menu číslo 1: Nabušená specialita šéfkuchařů

Comics recenze

Kevin Eastman a Peter Laird. Dvě jména u nás zatím neznámá, která si ale rychle vydobijí respekt díky čtyřem želvám, které ovlivnili dětství každého z nás. Ale zapomeňte na vtipně barevné želvy v divném autě. Tohle jsou nabušení drsoňové. A ke všemu i ninjové!

Gunsmith Cats

Comics recenze

Že nemáte rádi mangu? Že je manga jen pro děcka? Víte co? Dejte mi chvilku a já se Vás společně s těmahle kočičkama pokusím přesvědčit o opaku! Nebudete litovat!

Game of Thrones Exhibition

Comics recenze

V Berlíne sa v dňoch 13-17 mája uskutočnila výstava zo seriálu Hry o tróny. Bola to možnoť si pozrieť viac ako 70 kostýmov a rekvizít priamo zo seriálu, interaktívne fotografie, či 4D zážitok v podobe výstupu na Zeď. To všetko a mnoho viac táto výstava ponúkla.

CRWECON 2015

Comics zajímavosti

Svátek všech příznivců komiksu – už podesáté! Buďte u toho s námi!

Fenomén Útok Titánů

Comics recenze

 V našich slovanských luzích a hájích už vyšla celá řádka proslavených manga děl. Death note, Naruto, Bleach, ale i drsnější Crying freeman a Gantz a to jmenujeme jen vydavatelství Crew, ale právě Crew přišla s comicsem, který se stal defakto přes noc fenoménem po celém světě. Řeč není o ničem jiném než o manze Útok titánů!

Partneři