Sága 7

Comics recenze

Sága je komiksový fenomén, Sága je skvělá. Ok,  s tím se nedá než souhlasit. Příběh zamilovaných zástupců na život a na smrt znepřátelených stran oslovil  tisíce čtenářů po celém světě. Jaký je ale v pořadí díl sedmý?

Prokletí jménem svědomí

Comics recenze

Goon je od začátku sérií, která nemá u českých čtenářů na růžích ustláno. Ačkoliv stojí na pokraji zájmu, nabídnout toho může opravdu dost. Nová osmá a devátá kniha toho jsou příkladem. A nenajdete pro tyto knihy lepší hudební doprovod než Beethovena a jeho symfonii č. 5 c moll, známou též jako "Osudová".

Zaklínač - Prokletí vran

Comics recenze

Svět Zaklínače známý především z knih a herních adaptací má i svůj komiks. To ví asi každý, kdo nečte tento díl jako první z nich (podobně jako já). Jak ale toto dílo působí na osobu tímto světem nepolíbeným? Na to se hned podíváme.

Červen 2018

Comics novinky

Sakra on už je tu červen? Rok se blíží do své půlky raketovým tempem, všichni se už jistě připravujete na dovolené, ale co takhle vzít si sebou nějaký ten komiks? A že ta nabídka stojí za pozornost!

DC Rebirth!

Comics recenze

Pozor, pozor, pozor! Na vědomí všem komiksovým fanouškům i veškerému ostatnímu plebsu se dává, že na knižní trhy české dorazil ten největší, nejunikátnější, nejčuprovější a rozhodně nejoriginálnější restart komiksového světa na této planetě i v galaxii far, far away... A že tomu nevěříte? 

Partneři