Legendy země Euthie

Hry recenze

Všechno to začalo na Hithitu zhruba před rokem, tedy v květnu 2017. Objevil se tu deskoherní projekt Legendy země Euthie s ambiciózním cílem 600 000 korun. Po měsíční kampani se, sice těsně ale stejně, podařilo cílovou částku získat a začalo se s výrobou deskové hry, kterou jsme měli tu možnost vyzkoušet a podělit se o naše dojmy s vámi.

Hra o trůny: Karetní hra 2. edice

Hry recenze

Když hraješ Hru o trůny, buď zvítězíš, nebo zemřeš. Neexistuje žádná střední cesta. – Cersei Lannister

Batman - Květy zla

Comics recenze

Tajemný pan Bloom je na vrcholu své síly a je rozhodnutý, že smetánka Gothamu musí jít pod kytky, aby obyčejný lid povyrostl. Bude mu komisař Gordon obstojným soupeřem, nebo si s tímhle plevelem nedokáže sám poradit?

Temná věž - Pád Gileadu

Comics recenze

Jak už je z názvu jasné, tak nás nečeká nic pěkného. Už jsme si zvykli na to, že Rolanda a jeho ka-tet neprovázejí žádné velké veselosti. Nicméně to co jim autoři nachystali v Gileadu, není nic co by chtěl kdokoliv zažít. Pamatujte tvář svého otce, neboť ji můžete co nevidět opět spatřit.

Dlouhý John Silver

Comics recenze

Ahoj mořský vlci! Že jsou piráti mrtvý? Kterej Smeták vám tohle nakukal?! Jářku, jak se mi dostane do rukou, zatancuje si s konopnou kravatou! A esli se vytasíte s tim načančanym Jackem Sparowem vhodným leda tak pro suchozemský krysy, budete líbat zbojmistrovu dceru! Dřív než si bouchnete do paluby, pojďte si poslechnout velký dobrodružstvý proradnýho Johna Silvera!

Partneři