Gunsmith Cats

Comics recenze

Že nemáte rádi mangu? Že je manga jen pro děcka? Víte co? Dejte mi chvilku a já se Vás společně s těmahle kočičkama pokusím přesvědčit o opaku! Nebudete litovat!

Game of Thrones Exhibition

Comics recenze

V Berlíne sa v dňoch 13-17 mája uskutočnila výstava zo seriálu Hry o tróny. Bola to možnoť si pozrieť viac ako 70 kostýmov a rekvizít priamo zo seriálu, interaktívne fotografie, či 4D zážitok v podobe výstupu na Zeď. To všetko a mnoho viac táto výstava ponúkla.

CRWECON 2015

Comics zajímavosti

Svátek všech příznivců komiksu – už podesáté! Buďte u toho s námi!

Fenomén Útok Titánů

Comics recenze

 V našich slovanských luzích a hájích už vyšla celá řádka proslavených manga děl. Death note, Naruto, Bleach, ale i drsnější Crying freeman a Gantz a to jmenujeme jen vydavatelství Crew, ale právě Crew přišla s comicsem, který se stal defakto přes noc fenoménem po celém světě. Řeč není o ničem jiném než o manze Útok titánů!

Prčou napakovaný potlach? Tak určitě!

Comics recenze

Simpsonovi vedou. Nejoblíbenější seriál všech dob si našel své místo i na stránkách komiksu. U nakladatelství Crew patří pravidelně na vedoucí místa prodejnosti jejich měsíčník Bart Simpson. I já kdysi miloval žlutou rodinku, ale časem jsem si našel jiné zájmy. Komiksovou podobu jsem bral jako součást popkulturní podoby Simpsonů. Prčou napakovaný potlach je tudíž první komiks ze Springfieldu, který jsem četl. A jaké to bylo?

 

Partneři