Chuck Palahniuk promlouvá o Fight Club 2

Comics novinky

V březnu tohoto roku vyšel rozhovor s Chuckem Palahniukem, který se rozpovídal o pokračování své nejznámější knihy Klub rváčů. Ta se na světlo světa dostane komiksovou tvorbou, a Maxim položil autorovi pár otázek. Protože se jedná o velice zajímavý počin, rozhodli jsme se, že pro vás rozhovor přeložíme. Originální článek je k dispozici zde

Finální Crew

Comics recenze

Méně slov, více bublin! I tak by mohlo vypadat motto nové Crwe, která ve svém šestačtyřicátém čísle uzavřela dvě série vycházející na pokračování. Sbohem, Mezi řádky. Sbohem, Same a Twitchi. Nebo by se lépe hodilo „Na shledanou?“

 

Žabí Mor

Comics recenze

Třetí kniha ÚPVO nebo jak říkáme interně BéPRD je první knihou této řady, která vyšla v edici Na přání vydavatelství Comics Centrum a zároveň první knihou, která se odprostila od povídkové podoby k ucelenému příběhu. Naskočte s námi do rozjíždějícího vlaku Úřadu Paranormálního Vyšetřování a Obrany!

 

 

Vyhlášení soutěže o Goona 3

Comics ostatní

Dobré ráno při pondělku přátelé!

S radostí Vám oznamuji, že po dlouhém a úporném losování z miliard došlých odpovědí, kdy pouze jedna jediná byla nesprávná a šlo asi o překlep (Páter Noster), můžeme říct, že 99.999999% z vás správně odpovědělo, že:

 

Sú známe nominácie na cenu Eisner 2015

Comics zajímavosti

Cena Will Eisner Comic Industry Awards, skrátene Eisner Award, je cena odovzdávaná najlepším komiksom a komiksovým tvorcom. Je označovaná aj ako komiksový Oscar. Eisner Awards bola prvýkrát odovzdávaná v roku 1988, v San Diegu na Comic-Cone (ano, to je ten najväčší a najznámejší Con na svete). Cena je pomenované na počesť spisovateľa a umelca Willa Eisnera, ktorý bol pravidelným účastníkom slávnostného odovzdávania cien až do svojej smrti v roku 2005.

Partneři