Želvy ninja: Menu číslo 2

Comics recenze

Po prázdninovém čekání konečně vyšly nové Želvy ninja Eastmana a Lairda: Menu číslo 2. Naše čtveřice nadobro opouští smrduté stoky New Yorku a vydává se na intergalaktickou cestu za dobrodružstvím, lemovanou tyranskými dinosaury, ustrašenými roboty a jinou mimozemskou havětí.

Mýty: Legendy v exilu

Comics recenze

V New Yorku existují čtvrti, obsazené nejrůznějšími komunitami, od Číňanů až po Italy. O všech se ví. Ovšem jedna čtvrť je přece jen trochu jiná. Bydlí v ní Mýty. Emigranti z okupovaného pohádkového světa. Bytosti, které známe jen z dětských knížek, žijí inkognito mezi normálními lidmi a mají jeden velmi nepohádkový problém. Vraždu. Vraždu, která může zničit celou mýtickou komunitu. Vraždu Růženky, která... v rozporu s pohádkami... nežila šťastně až na věky. 

Když se Frank Miller bojí terorismu

Comics recenze

11. září 2001 se změnil svět. Široká veřejnost začala jinak vnímat Blízký východ. Letecká doprava se obrátila vzhůru nohama. Jakákoli, byť minimální hrozba je vnímána zcela vážně a do měst vyrážejí policejní hlídky. Slovo „terorismus“ se skloňuje ve všech pádech dodnes.

Autor: Ondřej Hartman Walome!

Sandman: Krátké životy

Comics recenze

Po Bájích a odlescích nám Neil Gaiman opět předkládá dlouhý příběh, který – jak je u Sandmana zvykem – trochu vybočuje ze zbytku série. Vydáme se na road trip se Snem a Deliriem hledat dávno ztraceného bratra. A zažít si nějakou tu změnu v klidnějším duchu.

 

 

Poslední syn Kryptonu

Comics recenze

Je to pták? Je to letadlo? Je to Superman! Trochu nudné, že? Vymyslet zajímavý příběh s Mužem zítřka je oříšek. Vždyť je to Superman! Ten to nějak zvládne, ať je to sebevětší problém. Ale jak to ustát s trochou zábavy? V příběhu Superman: Poslední syn odpovědi nehledejte.

Partneři