Goon: Nic než utrpení

Comics recenze

 Slovo goon sice můžete v nějakém úchylném království růžových poníků nebo v pofidérním státě homobuků přeložit jako „moula“, ale pokud jste tak přeložili i název tohohle komiksu, tak se tam pomalu stěhujte. Mnohem víc totiž sedí ten druhý a pořádný význam - tenhle Goon je rozhodně „rváč“ a týpek, který by mohl pít kyselinu a utírat si zadek šmirgl papírem.

 

 

Criminal - být zločincem není žádná sranda

Comics recenze

Eda Brubakera se jednou jeho budoucí žena zeptala co by psal, kdyby mohl napsat cokoli. Něco ze své hlavy, neobtěžkané pravidly rozsáhlých univers a vydavatelských dómů. Odpovědí na tuto otázkou je série Criminal. Noirovka vyprávějící o zločineckém podsvětí hned z několika různých úhlů.

 

Crew 45

Comics recenze

A míříme do finále! Dost bylo brblání fanoušků na pomalý rozjezd série Mezi řádky. Dost je napětí při odkrývání záhad se Samem a Twitchem. A ještě víc je stripů, kreslených šimpanzem z malebného prostředí Liberty meadows. Akce, horor, napětí i zábava. V nové Crwi je pro každého něco.

Gantz 6 - v potu a krvi

Comics recenze

Manga Gantz se za pár týdnů dočká u nás sedmého dílu. Pojďme si tedy připomenout šestku, ve které se seznámíme s nováčky jak na straně bojovníků v prapodivné soutěži, tak v řadách nepřátelských emzáků.

Januárové novinky

Comics novinky

Prehlaď noviniek ktoré vyšli posledný mesiac budem robiť pravidelne. Vždy v ňom nájdete zhrnutie všetkých komiksov ktoré vyšli. Zároveň tu dostanú priestor aj komiksy, na ktoré inak nie je čas.

Partneři