Gantz 8

Comics recenze

Zvrhlá soutěž. Možná sport. Možná realityshow. Lidé, kteří měli zemřít dostávají druhou šanci- Dostávají speciální výstroj a výzbroj a pouští se do lovu nebezpečných emzáků. Možná nebezpečných. A možná emzáků. To vše řídí Gantz – velká černá koule s nahým člověkem uvnitř. Možná člověkem. Tato série je prostě plná záhad.

Sandman: Hra o Tebe

Comics recenze

V pořadí již pátý díl sandmanovské série je opět zcela odlišný od předchozích. Tentokrát můžete zjistit jak to dopadne, když se sny promítají do reality a naopak. Morfeus je zatlačen do pozadí a hlavním hrdinou je Barbie, kterou známe z předchozích dílů. Dámy a pánové, Hra o Tebe začíná.

 

 

Mimoni 1: Banán!

Comics recenze

Po úspěšných filmech Já, padouch a Já, padouch 2 bylo jen otázkou času, kdy se tržní mašinérie bude snažit husu snášející zlatá vejce využít ještě jednou. To nás čeká ve filmu Já, padouch 3, naplánovaném na rok 2017. K tomu se ale nedávno objevil v kinech film Mimoni, snažící se vytřískat z dětského chechotu nějaký ten bakšiš. Navíc si můžou dětští fanoušci koupit komiks. Ale že by se jednalo o nutnost, to v žádném případě.

 

Hellboy slaví s Paskřivcem

Comics recenze

Série Hellboy se v českém překladu dočkala desátého dílu. Nakladatelství Comics Centrum toto jubilejno oslavilo tím, že na zahájení prodeje dotáhla Hellboye a dotáhl se i sud desetistupňového piva. Dobrou zprávou je, že není třeba být opilý, aby se vám Paskřivec líbil.

Kaiju v Tokiu

Hry recenze

Kdo z nás se alespoň na chvilku nechtěl stát Kaiju monstrem. Rozdupávat mrakodrapy, požírat vyděšené lidičky nebo jen tak demolovat velkoměstskou zástavbu. Vládce Tokia vám ale ukáže, že i mezi Kaiju monstry může vládnout rivalita. A králem může být jen jeden.

Partneři