Mage knight: desková hra

Hry recenze

Kdysi mocná Atlantská říše je v troskách a čelí útokům ze strany orků. Dračí lid, po staletí spící v jeskyních, se vynořuje a nárokuje si svou starou zemi. A do toho přicházíte vy – mocný bojovník, kterého vyslala rada Nicoty. Rytíř – mág. Mage knight.

Zero 1 - Krize

Comics recenze

    Aleš Kot je pro našince senzací, protože jako první Čech začal být vydávaným scénáristou v  Marvel Comics. Posléze přišel s comicsem Zero, které v USA vydal Image Comics. A právě Zero je první věc, kterou se Aleš představí i u nás.

Reportáž z Fancity – FFS 2014

Comics ostatní

Na konci října se v Chotěboři konalo již tradiční setkání fanoušků Fancity-Festival Fantazie Speciál. Po dvouletém pražském intermezzu v letech 2011 a 2012 se již 2. ročník konal sice opět v Chotěboři, ale na novém místě v hotelu Fantazie. Ten býval v desolátním stavu a opravy pokračují pomalu, ale oproti loňskému ročníku, to byl diametrální rozdíl ve vzhledu sálů, které září novotou.
Autor - Marty McFly

 

Lobo je prostě šílenec!

Comics recenze

A je to tady. Lobo u nás začíná vycházet pěkně od prvních booků  klasické řady a nakladatelství CREW tak rozjíždí kolotoč násilí, humoru a šílenosti. Minulý měsíc vyšel Bullíkův případ a další příběhy a na příští rok jsou už přislíbeny další dva comicsy. Ale je vůbec Lobo vhodný i pro nepubertální čtenáře? Je.

Batman - Imperátor Penguin

Comics recenze

Když sem se poprvé setkal s Batmanam, tak to bylo ve filmech od Tima Burtona ve věku, kdy pro mě tyto snímky měly být nepřístupné. I to je nejspíš důvodem toho, že pro mě je Jack Nicholson nejlepším filmovým Jokerem (druhý důvod je, že je víc comicsový, ale to by nám tu zase vznikl flame war) a také důvodem toho, že jedním z nejděsivějších Batmanových záporáků je pro mě Penguin. A právě ten je hlavním záporákem i této knihy a je nebezpečnější než kdy dřív.

Partneři