Jubilejní Gantz je tu

Comics recenze

Ufoni. Černá koule. Holky. Pistole. Kombinézy. Smrt. Body. Sex. Pes! S tím vším jsme se setkali v předchozích devíti číslechmangy Gantz. A nyní máme v rukou první jubilejní kousek. Jaký je? Přnáší nějaké změny? Šokuje? Baví?

Útok titánů 6

Comics recenze

Titánů není nikdy dost. A ještě víc je jich v těsné blízkosti poslední výspy civilizace. Velká výprava vedoucí za Zeď je již hodinu po vstupu na titánské území decimována a požírána. Nepřítel je ale zcela neočekávaný ženský Titán. A má spadeho na Erena!

Alfa a omega Časohrátek

Comics novinky

Je  to tady! Konečně a pořádný nášup! Po nervydrásajícím konci čvrté knihy ze série "Zámek a klíč" nám Comics centrum nabízí předobjednávku pokračování. A nejenom pátého, ale zároveň  šestého - finálního - dílu. "Časohrátky" a "Alfa a omega" jsou konečně k mání v edici "Na přání".

Pátý Goon na přání!

Comics novinky

Únor je tu a s ní nová předobjednávka u vydavateství Comics centrum. V edici "Na přání" je nyní k mání pátý díl série Goon. Lonely street neohrožují pouze zombie a Páter Monster, ale přidají se i cikáni a krvežíznivé zrůdy. Prostě normální Goonovo protivníci.

Pragoffest v tradičním duchu

Comics ostatní

Pragoffest je zimní pražská odnož chotěbořského festivalu fantazie a v posledních letech se nesl ve znamení dětí a kostýmů My little pony. Jen pro upřesnění, děti byly oblečené normálně a cosplaye MLP patřily vousatým obézním mužům. Letos bylo méně jak dětí, tak i převlečených vousáčů. Jinak vše při starém.

Partneři