Hellboy 3 podruhé

Comics recenze

Nakladatelství Comics Centrum udělalo radost všem, kterým chybí v knihovničce třetí díl série Hellboy s názvem Spoutaná rakev a další příběhy. Před nedávnem totiž vydali upravené druhé vydání. Jedná se o sbírku povídek obsahující například legendární Mrtvolu či Babu Jagu.

Myší hlídka přichází!

Comics recenze

Svět je plný zvířat. Velkých, silných šelem a nebezpečných dravců. A dole na zemi, hluboko pod nimi silou i velikostí, žijí myši. Ve skrytých podzemních městech a vesnicích Myších teritorií, se snaží přežít ve světě, kde smrt číhá na každém kroku. Bezpečné cesty a spokojenější život malých tvorečků ochraňuje Myší hlídka!

Gantz 11 je masakr (doslova)

Comics recenze

Gantz je velká černá koule, která má ráda zabíjení. Brutální zabíjení. A násilí obecně. A v jedenáctém díle se všeho nabaží až až. Kei už dávno nebojuje jen v imaginárních arénách schovaných před zraky obyčejných lidí. Noční můry dostala reálnější rozměry a super-kombinéza a emzácké zbraně jsou potřeba i v opravdovém světě. No, co se dá dělat.

Velké finále velké série

Comics recenze

Už mě nenapadají superlativy, jimiž by šla série Zámek a klíč ještě více vychválit. Po nekonečně dlouhých pěti letech jsme se dočkali posledních dvou knih. Comics centrum naštěstí vydalo pátý i šestý díl najednou. Pojďme tedy poodhalit tajemství klíčů samotných i to, jak dopadnou strasti rodiny Zámkových.

Zkurvení Muži hněvu

Comics recenze

Hněv je definován jako silná afektivní reakce na překážku, která se staví do cesty při dosahování nějakého cíle nebo brání rozvíjení jednání. Jde o emoci, jejímž původním smyslem bylo připravit jedince na útok. A takovým jedním útokem začíná I celá historie Mužů hněvu.

Partneři