Neředěná Crew

Comics recenze

 Komiksový časopis, který na českém trhu bojuje již bezmála osmnáct let, je asi zbytečné blíže představovat. Co ale stojí za zmínku jsou právě vycházející série na pokračování. Zvláště komiks Mezi řádky (Unwritten) zavání tím, že si s českými čtenáři vytvoří opravdu pevné crewní pouto.

 

Poslední Viking jako třetí UKK

Comics recenze

Ultimátní komiksový komplet je šedesáti dílná série kompletující "to nejlepší" z produkce nakladatelství Marvel. A když ne to nejlepší, tak nejzajímavější. V každé zemi však vychází jiný výběr komiksů. U nás začala série vycházet v prosinci roku 2012 a co 14 dní vyjde jedno číslo. Ačkoli vychází na přeskáčku, dle čísla na hřbetu je lze seřadit dle data původního vydání. Cena začala na 200,-, pokračuje u 219,- a skončí 249,-. Postupně si je všechny hezky zrecenzujeme, ale nutno podotknout, že některá čísla již nejsou k dostání. Můžete se na ně maximálně optat na marvel@czpress.cz

Znovuzrozený Flash

Comics recenze

Znovuzrození hrdiny je v komiksu běžné. Většinou tak tvůrci zkouší všechno možné, aby zvýšili zájem čtenářů o skomírající série. Návrat hrdiny do rozjeté a výnosné série, to už časté není. Většinou se tak stane během šíleného smíchu hlavního záporáka, který zbytek kladných postav drží v bezvýchodné situaci. Návrat hrdiny do rozjeté série a do universa, kde ho nikdo nepotřebuje, to už je vzácnost. A to je případ i Barryho Allena aka Flashe.

Gantz 5 je pořádná jízda

Comics recenze

Když  CREW začala vydávat mangu Gantz slibovala, že se série zalíbí i čtenářům, kteří dosud neměli s japonským komiksem tu čest. A měli pravdu, Gantz je moje první manga a baví mě. Každý díl je o něco málo zábavnější než ten předchozí a i nějaké té erotiky jsme se konečně dočkali.

Superman Nespoutaný

Comics recenze

    Scott Snyder je jeden z nejvýraznějších autorů současnosti. Jeho Batman už je teď legendární a hororové příběhy z jeho hlavy opravdu děsí. Jim Lee definuje už víc než deset let moderní akční mainstreamovou kresbu. Nyní tito dva velikáni spojili své síly v očekávaném comicsu Superman Nespoutaný!

Partneři