A. Maleev: Zatraceně dobře kreslím Hellboye!

Comics ostatní

U nás známe kreslíře Alexe Maleeva hlavně díky omnibusu Daredevil, který u nás vydal BBart a nedávno vyšlé Vráně od Comics Centra. Právě Vrána: Mrtvá doba je velice specifická nejen stylem kresby, ale také grafickou úpravou českého vydání. Alex Maleev dorazil do Prahy ve čtvrtek 30. 10. a bude hlavní hvězdou dnešního dne na KomiksFESTu! K rozhovoru jsme se sešli v pátek.

Než comics vyjde...

Comics zajímavosti

Jak se vlastně připravuje komiks na vydání v češtině? Jakých grafických úprav je třeba, než se komiks objeví v poličkách knihkupců a v nabídce e-shopů? Jak velká je to piplačka? Na to jsme se šli podívat do nakladatelství Comics Centrum, kde se v době naší návštěvy připravoval komiks Vrána: Mrtvá doba.

Comicsový Mikroskop - Deadpool: Art of War

Comics novinky

Zatímco my všichni víme o comicsových příbězích a hrdinech na stránkách sešitů, tak existuje jenom jeden je dost šílený na to, aby si uvědomil, že ON je v comicsu, a že my ho čteme. A právě tento hrdina je ten poslední, o kterém bych čekal, že bude spojen s dílem Umění války. Nicméně nový Deadpool je tu.

 

 

Vrána: Mrtvá doba

Comics recenze

 První Vrána byl příběh o pomstě a lásce. Byla to bolestivě vykoupená životní zkušenost převedená na papír. Vrána: Soumrak bohů byl víceméně syrový pohled na čistou brutalitu pomsty v jednom z nejhorších období moderní historie. A teď přichází Mrtvá doba.

PEKELNEJ HELLBOY BUDE!!!

Comics novinky

Tak přátelé Hellboy Pekelná Knižnice (interně mu přezdíváme Kurva Velkej Hellboy) vyjde!

Partneři