Zámek a klíč: Hlavohrátky

Comics recenze

Již po druhé u nás Joe Hill otevřel brány sídla rodu Zámkových s příhodným označením Klíčov. A my se společně podíváme, jak bude příběh této osudem zkoušené rodiny pokračovat. Dámy a pánové, přichází Hlavohrátky...

Zámek a klíč: Vítejte v Lovercraftu

Comics recenze

Jakoukoliv hrůzostrašnou a tajemnou věc hlídají dveře. Ty zavřeme, zaklapneme petlici, ale protože si stále nejsme jisti, tak je i zamkneme. Ale ke každému zámku existuje klíč, a ať už ho schováme sebelépe, klíč a zámek patří k sobě. Co kdyby ale existoval jeden klíč, který otevře všechny dveře, které si jen budete přát?

 

 

Zámek a klíč na přání!

Comics zajímavosti

       S novým rokem přišl\ nové ediční plány knižních vydavatelství, filmových distributorů a také comicsových vydavatelů. Minulý týden jsme Vám přinesli ochutnávky toho, co se na nás chystá a jedním z titulů byl i Zámek a Klíč 3: Koruna Stínů.

O sněhu: Hledání Jara

Comics recenze

SNĚŽÍ...

Zase sněží. Už si ani nepamatuji na den bez sněhu...
... někdy nejde vidět ani na krok, jen bílá nicota všude kolem...

Hledání Jara je 63 stránkový komiks plný sněhu, ledu a zlověstných sněhuláků, který vydalo nakladatelství Konektor XB-1 v říjnu roku 2014.

Superman Unchained

Comics recenze

Když se během jediného dne zřítí do moře třináct umělých družic, hlavním podezřelým je zcela logicky Lex Luthor – navzdory tomu, že je stále ještě za mřížemi! Vyvstává však ještě podivnější otázka: pokud pádu posledního satelitu nezabránil Superman… tak kdo?
AUTOR EVKA DRAUG ŠIMKOVÁ

Partneři