Novinky v červnu 2017

Comics novinky

Než všichni utečeme někam k vodě (nebo do raději do chládku hor, každému podle gusta) a užijeme si dovolenou, pojďme se podívat co si pro nás přichystali (nejen) komiksový vydavatelé na poslední měsíc  školního roku.

Okko

Comics recenze

Další díl Modré Crwe nám přináší komiks, který svým názvem trochu evokuje rýmovačku s předchozím titulem Ekhö, ale posouváme se přece jen na jinou metu. Okko je svět feudálního Japonska s nekompromisním kodexem Bushido, přátelskými duchy a množstvím katan ostrých tak, že Kevin Costner může s tím svým žabikuchem jít maximálně krájet cibuli. A to jsem se ještě nezmínil o démonech!

Místa bolesti v sedmém Goonovi

Comics recenze

Místo bolesti a žalu je v pořadí sedmou knihou, kterou se českému čtenáři představuje pulpový Goon a tlučhuba Franky.  Kromě toho, že sedmička je (prý) šťastné číslo, je tento Goon výjimečný ještě něčím dalším. Je to první kniha, která rozvíjí příběhy z Lonely street, původně  uzavřené po objasnění událostí v Čínské čtvrti. Pro velký zájem fanouškovské základny se ale Eric Powell vrací a dává nám to, po čem jsme tolik bažili. Místo bolesti a žalu.

Živí mrtví 20 - Nepřítel před branami

Comics recenze

Světem živých mrtvých se vždy pokradmu linul strach ze smrti způsobené kousnutím. Obezřetnost byla na pořadu dne a nebylo radno nechat si nekrytá záda. To vše jako by se stalo minulostí a strach si začal hledat alternativní cestičku, jak se kradmo dostat pod vaši kůži. A právě v těchto dnech, kdy strach přestal být tím plíživým nepřítelem, ale začal nestydatě klepat na vaši vstupní bránu, začala Totální válka.

Temná vež - Dlouhá cesta domů

Comics recenze

Dlouhá cesta domů vypráví o cestě, která je dlouhá a nepřekvapivě končí v domově. Co vám však název neřekne je to, že během ní prožijeme plno napínavých přestřelek, navštívíme Konečný svět do kterého nás zavede Maerlynův Grapefruit a představí se nám nový hrdina vzestoupivší z naprostého prosťáčka. Ač se to tedy opravdu nezdá tak budete stránky hltat plnými doušky a na konci cesty si budete přát, aby byla ještě delší a mohli si užít více tohoto skvostného příběhu a vizuálních orgií.

Partneři