Střez se svaté kočičky Mirku Dušíne!

Comics recenze

Nakladatelství Paseka nám přineslo další komiksové osvěžení. Po fenomenální Hildě uvádí na náš trh podobně laděné a inovativní dílo. Záleskautky jsou rozhodně právem považovány za Rychlé šípy moderní doby. Jen s tím rozdílem, že vše zvládají s ženskou grácií. Dokud nedojde na mlácení!

Novinky v září 2017

Comics novinky

Tak co, dohnali jste v prázdninovém volnu všechny resty? Odpočinuli jste si na dovolených a přečetli všechny komiksy, které se vám za rok nastřádaly? Ať už ano či ne, září je tady a s ním další várka nového čtiva od předních českých vydavatelů!

Ú.P.V.O. - Zahrada Duší

Comics recenze

Comics Centrum se rozhodlo vyzkoušet letos v edici na přání nový trend, a to vydat dvě knihy z každé série místo s odstupem půl roku společně. Úřad paranormálního výzkumu a obrany se tak díky naší čtenářské podpoře dočkal sedmého a osmého dílu. Pojďme se kouknout blíže na ten sedmý s podtitulem Zahrada Duší.

Literární brainstorming

Comics recenze

Libová literární nalejvárna nám představí Simpsonovi ve formátu, který známe spíše z čarodějnických speciálů. A literární nalejvárna to je určitě. V jedné knize nás totiž čeká sedmadvacet klasických příběhů zpracovaných - jak jinak - než pěkně po Spriengfieldsku.

Deadpool - Hodný, zlý a ošklivý

Comics recenze

Kniha dvou tváří. Nudou a stále tím samým humorem oplývající začátek a dech beroucí příběh po něm následující. Kniha, která kvůli berličce z minulosti musela vyjít v takto nevyváženém složení, mohla být tím nejlepším co jsme o pánovi s rakem četli. Ale i tak jsem ochoten přimhouřit oko a uznat, že je to výborný kus komiksu o strastích člověka, který svůj ponurý osud schovává za silácké řeči a vtip.

Partneři