Umbrella Academy 2: Dallas

Comics recenze

Dysfunkční rodina plná nadpřirozených schopností se vrací na scénu. A tentokrát se bude vraždit prezident. A kde jinde než v Dallasu.

Joker miluje Harley

Comics recenze

5150. V americké medicínské terminologii to je označení pro někoho, kdo je svým jednáním nebezpečný sobě nebo svému okolí. Prostě magor. Čtyřčíslí, které Harley nosí jako easter egg na své uniformě. To kdyby někdo zapomněl, že je to opravdu slečna cáklá. Koho jiného by taky mohl Joker milovat?

Lara Croft Archivy Sv.3 - Obstojí Lara i napotřetí

Comics recenze

Již potřetí přichází Comics Centrum s obrovskou a nadupanou bichlí na jejíž obálce se honosí sličná Lara Croft! Tomb Raider Archivy Svazek třetí to nemá tak docela jednoduché, protože na u nás úspěšnou sérii jsou kladeny vysoké nároky a srovnání s předchozími knihami je zásadní. Obstojí Lara i napotřetí?

Fatale 2: Ďábelská záležitost

Comics recenze

Noir, horror, pulp, femme fatale, pobláznění muži, tajemné kulty, Brubaker ve formě a nespoutaný Hollywood na vlně 70. let – přichází Fatale 2. A je to opět ďábelské.

Baltimore 3: Tajemný poutník a další příběhy

Comics recenze

Baltimore. Zabiják upírů a dalších nestvůr a za také za pomstou se ženoucí voják a v neposlední řadě zároveň i název skvělé komiksové série, jejíž třetí díl nedávno vyšel i u nás s pod názvem Tajemný poutník a další příběhy.

Partneři