Rocket: Tahání za ocas

Comics recenze

Druhý Rocket je zde aby vám vyloudil úsměv na tváři! Malý, věčně nakrknutý na celý svět, po boku nerozlučný kámoš Groot. A stále nejde o nic jiného než o hledání sebe sama, tudíž i místečko na filozofii se zde najde. Což samozřejmě od komiksu s Rocketem vyžadujeme, že?

The Ghost in the shell: Human error processor

Comics recenze

Do třetice všeho dobrého i zlého se mi dostala poslední manga ze světa Ghost in the shell (GITS). Čtyři povídky v jedné knize, jejíž dopad na universum GITS není nikterak zásadní. Tedy alespoň na první pohled.

Američtí bohové 1: Stíny

Comics recenze

V případě Neila Gaimana platí dvě obecná pravidla – tenhle anglický autor má nezměrnou studnici nápadů a za druhé, dříve nebo později bude jeho kniha převedena do komiksové podoby. A tak tu máme Americké Bohy a jejich první díl s názvem Stíny.

Wonder Woman 3: Vůle

Comics recenze

Jsem rád, že v záplavě modrobílého DC rebirthu se našlo místo pro vydávání staré dobré New 52. Zvláště Wonder Woman si to zaslouží. Azzarellova hrdinka totiž není žádná naivka, ale skutečná amazonská princezna. A jako takové jí nelze obviňovat z nedostatku Vůle.

Rebirth - Liga spravedlnosti 1

Comics recenze

Nejenže tu máme další komiks z éry Znovuzrození, ale tentokrát dokonce nejslavnější DC týmovku v podobě Ligy spravedlnosti. Jak se vypořádá s Vyhlazovacími stroji a ztrátami (a přírůstky) ve vlastních řadách?

Partneři