Rebirth - Liga spravedlnosti 1

Comics recenze

Nejenže tu máme další komiks z éry Znovuzrození, ale tentokrát dokonce nejslavnější DC týmovku v podobě Ligy spravedlnosti. Jak se vypořádá s Vyhlazovacími stroji a ztrátami (a přírůstky) ve vlastních řadách?

Green Arrow

Comics recenze

Svět znovuzrozených hrdinů stáje DC se potácí v poli průměrnosti, ze kterého lze ale přece jen něco zajímavého vyzobat. A zde je onen příklad, přátelé. Oliver Queen, všem známý jako Green Arrow, byl pro mě velkou neznámou. Nikdy jsem žádný jeho komiks nečetl. Prý ideální start pro nové čtenáře? Tak s chutí do toho!

Druuna 3

Comics recenze

Do třetice všeho dobrého i zlého! V případě třetí Druuny v edici MDEK bohužel platí to druhé. Sice nás čekají ladné křivky Druunina těla, ale o pořádnou soulož ani zmutovanou rukou nezavadíš. 

Doktor Divňous

Comics recenze

Po sérii komiksů vezoucích si zadek na úspěchu jejích filmových variací konečně přichází něco co naplní vaše touhy po kvalitním čtením. A překvapivě je to právě Doctor Strange jehož příběh všichni známe, ale komiks o něm četlo jen zanedbatelné procento z nás. Není tedy lepší čas, kdy to napravit než právě teď.

Detective Comics - Ve stínu Batwoman

Comics recenze

Detective Comics, jediná řada, kde není Batman v názvu. A má to své jasné opodstatnění. Né vždy musí být Temný rytíř v hlavní roli, občas může pouhým hybatelem děje. A přesně tato kniha je toho jasný důkazem. Navíc to skvěle funguje a zastiňuje ostatní Batmaní příběhy.

Partneři