Wonder woman 4: Boží hlídka

Comics recenze

Veronica Caleová, arcilotryně světa Wonder woman. Chytrá, bohatá, a narozdíl od Lexe Luthora ( jehož ženskou představitelkou je) i krásná. Ještě  jeden malý fakt zde hraje důležitou roli. Veronica je matka bojující o svou dceru.

Poslední pes na Zemi

Comics recenze

Samotář s fóbiemi, drzý sprostý vořech, opuštěný sirotek a k tomu postapokalyptický Londýn. Cesta za záchranou napříč nástrahami nebezpečného světa může začít.

Superman: Mír na Zemi

Comics recenze

Není většího superhrdiny nežli Supermana. Můžete se mnou nesouhlasit, ale to je tak všechno. Stejně tak není většího kreslíře něžli Alexe Rosse. Přidejte k tomu hvězdného scénáristu a výsledkem může být komiks, který se stane klasikou. Stejně jako Mír na Zemi.

Conan 3: Sloní věž

Comics recenze

Zloděj, drancíř, válečník. Podmračený barbar s mečem v ruce, kožených sandálech, zahalený v roušce, užívající si bezuzdné veselí, ale zažívající i hluboký zármutek v příbězích divokých i tajemných. To vše je Conan, barbar z Cimmerie. Jak se postaví legendární Sloní věži?

Conan 2: Bůh v míse

Comics recenze

„V době když temné vody oceánu pohltily Atlantidu i s pýchou jejich bělostných měst a do úsvitu synů Árijových bylo ještě daleko, vzešel čas nepředstavitelných divů…“ V této divoké době se zrodil válečník, zloděj, král a cimmeřan, který svými příběhy baví čtenáře již desítky let – barbar Conan.

Partneři