Grandville v plné kráse

Comics novinky

Bryan Talbot je na českém trhu dobře uvedeným jménem a zárukou četby určené vyspělým čtenářům. Vzpomeňme Luthera Arkwrighta. Nyní, asi po bambilionu let, vydalo nakladatelství Comics Centrum dotisk první knihy ze série Grandville. A že bylo sakra na čase!

Černá palice: Z temných koutů Spiral City

Comics novinky

Zlatuška Zlatonoška, Madam Vážka, Valda Darda, Barbufoun, Plukovník Bizár a Robotela. Hrdinové Spiral City, kteří zachránili planetu Zemi před děsivým Antibohem. Ale skutečně jsou ti jediní, kdo ve Spiral City přitahuje potíže? Ve městě, kde létají mezidimenzionální příšery a v kanalizaci sídlí Prastarý?

Mýty 16: Supertým

Comics recenze

Konec se blíží. Poslední bariéry padají a Mýty v exilu mohou pomalu odpočítávat svou poslední hodinku, protože pan Temný už si brousí zuby a svůj strach rozsévá všude kolem. Je čas na finální možnost, čas na M-Meny – mocný mýtovský Supertým!

Nesnáším Pohádkov 1

Comics recenze

Žila, byla jedna malá roztomilá holčička jménem Gerda, která měla jedno velké přání - dostat se do magického světa pohádek. A jak asi víte, některá přání se občas plní. Tohle se zvrtlo a změnilo dokrdele v 27 let dlouhou noční můru. A pro nás z toho plyne pořádná krdel!

Hellboy v Mexiku

Comics novinky

Mike Mignola je synonymem génia, u něhož si žádná z  jeho postav nemůže být jistá tím, jestli v budoucnu nevyfasuje vlastní sérii. To vše díky jednomu nepodařenému nacistickému experimentu, ze kterého vzešel malý čertík s kamennou rukou. Nyní se autor vrací ke kořenům a Comics Centrum nám tak představuje novou kapitolu hellboyova života. Viva la Mexico!

Partneři