Caravaggio

Comics recenze

Nezkrotný bohém a snílek, který pro ránu nešel daleko. Muž, jehož obzory sahaly mnohem dál, než si tehdejší společnost troufala připustit. Takový byl Caravaggio. Ten se nám nyní představuje jako nejnovější přírůstek edice MDEK. A navíc v podání Milo Manary.

Nespoutaný Berserkr!

Comics novinky

Sešli se dva géniové: Jeden z nich nikdy nečetl žádný z příběhů o Conanovi. Ten druhý toužil vytvořit silného barbara. Ten první se jmenuje Jeff Lemire a nabízí nám svou verzi drsného válečníka. Ten druhý je Mike Deodato jr. a vyprávění doplnil originálním vizuálem. Výsledek je vskutku nespoutaný.

Baltimore 6: Kult Rudého krále

Comics recenze

Legenda nebo hrozba ohrožující celý svět? Lord Baltimore a jeho přátelé jsou na stopě děsivému protivníkovi, proti kterému byli upíři takřka nic.

Pochmurný kraj 5 - Znjetvořec

Comics recenze

Pochmurný kraj skrývá mnoho tajemství, ale jedním z největších je děsivý obří černý netvor skrývající se v lese. Kdo je? Kde se vzal? Ponořte se nejen do jeho příběhu.

Conan 5: Darebáci v domě

Comics recenze

Cimmeřan Conan, zloděj, válečník, hrdina, drancíř, jenž poznal hluboký zármutek i bezuzdné veselí je opět tady. A je z něj pěkný darebák. I když tedy tím Darebákem v domě rozhodně není sám a zaplétá se do intrik mocných i do nebezpečných chlupatých pracek.

Partneři