Batman Detective Comics 8: Krev hrdinů

Comics recenze

Bruce Wayne je jako Batman mimo. Ovšem Gotham vždy potřebuje svého Temného rytíře jako ochránce spravedlnosti a bojovníka proti všem pošahaným magorům. Někdo musí obléknout černou kápi. Někdo jako bývalý komisař James Gordon.

Punisher MAX: Frank

Comics recenze

Frank Castle skončil ve vězení. Frank je starý, zlomený muž. Dny, kdy naháněl hrůzu jako Punisher, jsou pryč. Tak se jeví životní bilancování à la Jason Aaron.

Březen 2020

Comics novinky

Pomalu ale jistě se nám blíží jaro a vydávání nových komiksů se u všech našich vydavatelství se klidnějším začátku roku rozjíždí na plné obrátky. A nikdo vás nebude šetřit. Připoutejte se, tady je přehled na co se těšit v březnu.

Zatracení Netopýřího muže

Comics recenze

Batman se ztrátou paměti, mrtvý Joker a ponurý Gotham. To vše v rukou osvědčené dvojice Azzarello/Bermejo doplňuje obraz toho, co sám autor nazývá "Jokerversem". A přidává atmosféru, která by se dala krájet. Vítá vás dospělé DC, Black Label edice.

Steve Rogers: Marie Hillová před soudem

Comics recenze

Ten nejskvělejší ze všech agentů Hydry je zpět! Captain America snove své vlastní plány jak sesadit Red Skulla, což je větší oříšek, než se na první pohled zdá. Red Skull plánuje rozšířit armádu Hydry, což je jednodušší, než se na první pohled zdá. A Marie Hillová je před soudem! Což je nudnější, než se na první pohled zdá. 

Partneři