Conan 4: Síně mrtvých

Comics recenze

Barbar v kožených sandálech si získal jméno a respekt v temných a smrtících uličkách Města zlodějů. Všechno má ovšem svou cenu a žádný strom neroste do nebe. Hvězdná tvůrčí trojice vás opět zve do magického světa R. E. Howarda a jeho Conana.

Batman 5 - Operace zásnuby

Comics recenze

Když se zasnoubí nejlepší světový detektiv a sexy velmi vyhlášená zlodějka musí se zákonitě dít velké věci. Život se nezmění jen jim, ale i všem ostatním v jejich životech. Včetně takového Supermana.

Ve svitu měsíce po boku Catwoman

Comics recenze

Silných a nezávislých hrdinek komiksového světa je plno. Sakra, snad všechny ženské postavy komiksového světa jsou silné a nezávislé! Ale těch náctiletých je jak šafránu! V rámco DC young adult se nám ale představuje Catwoman. Pardon, Catgirl. Selina.

Gotham Central: Corrigan

Comics recenze

James Corrigan je vedoucí Forenzního oddělení Gothamské policie. A taky pěkně úplatný hajzl. K tomu si připočtěne Nekonečnou krizi a mrtvého Robina. Rozloučení s detektivy Útvaru Závažných zločinů je přesně dle mého gusta! 

Batman Detective Comics 8: Krev hrdinů

Comics recenze

Bruce Wayne je jako Batman mimo. Ovšem Gotham vždy potřebuje svého Temného rytíře jako ochránce spravedlnosti a bojovníka proti všem pošahaným magorům. Někdo musí obléknout černou kápi. Někdo jako bývalý komisař James Gordon.

Partneři