Netvora 5: Dítě války

Comics recenze

Ve čtvrté knize jsme mohli v dáli tušit víření válečných bubnů. Nyní se staré nepřátelství rozhořelo naplno a válka mezi lidmi a arkaniky propukla. První cíl lidské federace? Arkanické město Ravena. Maiko Půlvlčici tak čeká první velká bitva.

Batman, který se směje

Comics recenze

Batman a Joker, dva nesmiřitelní nepřátelé. Mstitel a muž zákona na straně jedné, psychopat a vrah na té druhé. Batman, který se směje má od každého část a díky tomu je tím nejděsivějším zločineckým géniem Temného mnohovesmíru. A noční můrou všech okolo.

Drtileb a Kostřík

Comics novinky

Série Černá palice se na pultech českých knihkupců sluní již nějaký ten pátek. Přesto jsem vždy potěšen, když se objeví nový spin-off. Protože právě rozšiřování svého indie-superhrdinského světa jde Jeffu Lemirovi ze všeho nejlépe.

Zelený rytíř se blíží

Comics novinky

Artuš v podání série Král, jenž byl a bude, způsobuje patálií více než dost. Jakoby to ale nestačilo, přikvačí na svém oři Zelený rytíř, jež si chce pouze hrát. Nečekejte ale něco tak prostinkého jako "Rytíři, nezlob se!" Náš strašidelný zelený rek totiž preferuje velmi velké a velmi ostré sekery!

Sweet Tooth – Mlsoun 2

Comics recenze

Trvalo to jen pár měsíců a očekávané pokračování komiksu Sweet Tooth alias Mlsoun je tady. Takže se pohodlně usaďte a vydejte se do světa Guse, Jepperda a Jeffa Lemira.

Partneři