Slaďák

Comics recenze

Svět je krásné místo, asi jako když vás provádí průvodce po Labyrintu světa a vy jste schovaní za růžovými brýlemi mámení. Idylický vztah dvou lidí, který by se mohl dávat jako povinná četba v manželských poradnách. Tak i všelijak podobně by se dal popsat obsah knihy, kterou nám přineslo nakladatelství Paseka a dostala velice příznačný název Slaďák.

Batman - Smrt čeká všude

Comics recenze

Smrt. Všichni na ní čekáme, ale když dorazí koukáme ji do tváře s překvapeným výrazem. Stejně tak jsme si zvykli, že i v komiksovém čtivu nás mocná paní nad životem občas navštíví. Dychtivě tedy čekáme na to čím nás tentokrát obdaří a jaké peripetie nám připraví. Není tomu tak ovšem vždy, někdy nás nečeká samotná smrt, ale nic jiného než pouhá Hřbitovní směna.

Neil Gaiman - Druhá Kniha Hřbitovní

Comics recenze

Kdybych vám řekl, že hlavním hrdinou téhle knihy je Nikdo, tak vás to asi moc nezaujme, tedy pokud jste nečetli předchozí díl či případně knižní předlohu, protože pak víte, že Nikdo Owens s velkým N není jen tak někdo natož nikdo. Comics centrum nám přináší druhý díl dobrodružství tohoto neobyčejného chlapce v Druhé knize hřbitovní!

Bílý láma

Comics recenze

"Vystoupíš až na vrcholky nebes, staneš bez hnutí brvou tváří v tvář démonovi. Propast tě nezděsí... a budeš králem orlů!" Alejandro Jodorowsky se opět ukázal v tom nejlepším světle. Zapomeňte na prostinkého "mistra" v podání Dr. Strange. Přichází skutečný osvícený. Bílý láma.

Goon na druhou. A na přání!

Comics recenze

Comics centrum opět rozjelo edici na Přání s příjemnou dvojicí z Lonely street. A díky nové vydavatelské politice Comics centra si můžeme předobjednat rovnou dvě knihy!

Partneři