Ú.P.V.O. 5: Zapalme Černý plamen

Comics novinky

Vánoce jsou konečně za námi a šílené povánoční výprodeje taktéž. Našinec by si pomyslel, že je čas v klidu se posadit a pustit se do čtení všeho, co nám letos Ježíšek nadělil. Ovšem to by tu nesmělo být Comics centrum, které přichystalo další pecku v edici "Na přání".

Crew 50

Comics recenze

Jubilejní, větší, nostalgický, oslavný. Časopis Crew2 je odolnější než zimnice a díky neúnavné píli redakčního týmu nám představuje novinky již dvanáct let. Proto je také padesáté číslo označeno jako "speciální". Přišel totiž čas trochu si zabilancovat.

Mimoni 2: Příšerná panika

Comics recenze

V recenzi na první album jsem hádal, že dětem se Mimoni v komiksu budou (snad) líbit. Právě slůvkem "snad" jsem se nemohl více minout účinkem, protože Mimoni s přehledem obsadili první místo v prodejnosti titulů od Crwe. Tudíž zde máme druhé album s podtitulem Příšerná panika. A i když vyšlo před měsícem, je spolehlivě nejprodávanějším Crwáckým komiksem posledního měsíce!

Colder – vítejte v dimenzi šílenství

Comics recenze

O ani ne třicetileté Reece by se dalo říct, že je stará panna. Oddaná své práci zdravotní sestry a vyhýbající se většině sociálních kontaktů. Její nejbližší osoba je pacient Declan, který nemluví, skoro nejí a pramálo reaguje. A má neskutečně studenou pokožku. A bydlí u ní doma.

El hombre grand de gorila de cuatro!

Comics recenze

Počtvrté a ne naposled! Goon s Frankym a jejich další veselé příhody, jež na mnoha tvářích vyloudí úsměv. Čtvrtá z doposud čtrnácti vydaných knih nám ukáže velké souboje, bestiální roboty a masožravé bulvy z jiné dimenze, díky nimž se dostanete na supernudný čajový dýchánek. Jo a přijde také vánoční klasika v podání Erica Powella!

Partneři