(Ne)znovuzrozený Sebevražedný oddíl

Comics recenze

Operační skupina X. Pošuci, magoři a příšery v tom nejnesourodějším týmu, který kdy vypustila stáj DC. Známí spíše pod jménem Sebevražedný oddíl. Noví, znovuzrození. Tedy pokud v tomhle komiksu někdo něco znovuzrozeného najde.

Kámošky až za hrob

Comics recenze

Pro lásku Billie Holidayový! Záleskautky pokračují spanilou jízdou českými luhy a háji druhým dílem s podtitulem Kámošky až za hrob. A buďte si jistí, že ani zde nebudete trpět nudou - ba naopak! Zmlátíme pár raptorů a navrch se naučíme plést náramek přátelství!

Velká mytická nuda?

Comics recenze

Mýty, to není jen jedna série, ale hned několik komiksových řad více či méně propojených. Jak ale fungují v jedné knize, která se snaží býti velkým vyprávěním?

Smrtící anděl Alita

Comics recenze

Bojový anděl Alita je zpátky. Nad první knihou nezbývá než žasnout, obsahem i kresbou totiž dokáže zavřít hubu i těm nejzavilejším manga haterům. A narozdíl od jiné legendy - Ghost in the shell - ani druhý díl na tom není o moc hůř.

Červenec 2018

Comics novinky

Letní prázdniny začali a většina lidí tradičně miří na dovolenou, ať už někam k moři nebo do hor (nebo jak řikal Pepíček někam úplně jinam), co takhle vzít si sebou komik či knížku?

Partneři