James Bond - Fantom

Comics recenze

Další díl Jamese Bonda. Akce, ženy a rychlá auta, ale i politické tahanice, smrt a zrady. Dokáží Warren Ellis a Jason Masters udržet vysokou laťku nasazenou v první knize? Nebo se Fantom zaprodá a zradí Flemingovu tradici jako film Casino Royale? 

Noël à Grandville

Comics recenze

Vánoce - Noël - jsou svátky klidu, míru a pohody. Ačkoli v dnešní době (a navíc v naší Vlasti) ve Vánočních svátcích spatřujeme hlavně cukroví, stromeček a dárky, nezapomínejme na hlavní význam ve křesťanském světě. Narození Syna Božího, našeho Spasitele. Vítejte ve čtvrté knize Grandville.

Umbrella Academy 1: Apokalyptická Suita

Comics recenze

Už to tak bývá, že superhrdinové nebo spíš postavy s nadpřirozenými schopnostmi mají tendenci tvořit pospolitosti, nebo-li týmy. A jedním z takových superhrdinských týmů je i novinka Crwe – Umbrella Academy!

Batman/TMNT Adventures

Comics recenze

Když jsem nedávno dočetl první dobrodružství Batmana a želváků, které nám přichystalo nakladatelství Crew, byl jsem rád po ohlášení vydání druhého crossoveru. O to víc mě hřálo u srdíčka, že tohle je ten Batman, na kterém jsem vyrůstal - klasika Batman: The animated series utvářela můj pohled na netopýřího muže. Jen hádejte co se stane, když k tomu přidáte nějaké želví teenagery.

Strážci galaxie feat. All new X-Men

Comics recenze

Konečně kniha zaměřená jen na Strážce Galaxie! Bez Tonyho Starka, bez nebeského anděla Angely! Počkat, počkat. Angela tu stále je a navíc přichází i celý tým X-Menů! A aby to bylo málo složité tak nejsou jen X-Meni z přítomnosti, ale i ti z minulosti! Už to hold vypadá, že i přes kasovní úspěchy v kinech není tento tým přípraven na sólovou akci bez jakékoliv externí pomoci.

Partneři