Gantz 5 je pořádná jízda

Comics recenze

Když  CREW začala vydávat mangu Gantz slibovala, že se série zalíbí i čtenářům, kteří dosud neměli s japonským komiksem tu čest. A měli pravdu, Gantz je moje první manga a baví mě. Každý díl je o něco málo zábavnější než ten předchozí a i nějaké té erotiky jsme se konečně dočkali.

Superman Nespoutaný

Comics recenze

    Scott Snyder je jeden z nejvýraznějších autorů současnosti. Jeho Batman už je teď legendární a hororové příběhy z jeho hlavy opravdu děsí. Jim Lee definuje už víc než deset let moderní akční mainstreamovou kresbu. Nyní tito dva velikáni spojili své síly v očekávaném comicsu Superman Nespoutaný!

Hellboy and the B.P.R.D. se představuje

Comics recenze

Zní to jako klišé, ale sérii Hellboy a jejího otce Mikea Mignolu opravdu není třeba představovat. 3. prosince vyšel první sešit pětidílné minisérie Hellboy and the B.P.R.D. a někteří nedočkavci jej ihned schroupali. A jaké to je? Skvělé!

Batman - Smrt Rodiny

Comics recenze

Přesně rok zažíval Gotham relativní klid. Tedy mafiáni samozřejmě řádili, superpadouši superřádili, ale Batman a policejní složky to krotili a zvládali. Tomu je ale nyní konec. Joker se totiž vrátil do města a jediné co mu leží na srdci je Smrt rodiny.

 

 

 

Otčina

Comics recenze

 Otčina je rodná vlast našich otců. Otčina je název teroristické buňky, která operovala na území USA a Kanady v sedmdesátých letech minulého století. Otčina je cesta spisovatelky Niny Bunjevac za poznáním a pochopením jejího otce. Pojďme se na tu cestu vypravit spolu s ní.

 

Partneři