Daredevil: Rok jedna

Comics recenze

Daredevil u nás patří k hrdinům, kteří stojí trochu mimo hlavní proud. S příchodem divácky velmi kladně hodnoceného seriálu se ale jeho místo začíná měnit. Pojďme se tedy podívat na jeden z mála komiksů s Daredevilem, které u nás vyšly. A to pěkně od začátku, Millerovým Rokem jedna.

 

Sandman: Báje a odlesky

Comics recenze

V šestém díle hlavní sandmanovské série nás čekají povídky, které spolu na první pohled nikterak nesouvisí, s vyjímkou osoby Morfea. Ale Neil Gaiman se skrývá v detailech a nejinak je tomu i tady. Ve světě Bájí a odlesků.

 

 

Bleach 17

Comics recenze

      Rosa Rubicundior, Lilio Candidior není název španělské folkové kapely, ale sedmnácté knihy mangy Bleach. A co nás tentokrát čeká? Akce, akce a zase akce!

 

 

Barbar veskrze kolosální

Comics recenze

"Mezi časem, kdy oceány pohltily Atlantidu i běloskvoucí města, a vzestupem synů Áriových bylo údobí, o němž se nám ani nesní..." Vítejte ve světě, kde městské státy mezi sebou soupeří o bohatství, zatímco kouzelníci a kněží vzívají temná božstva. Ve světě, kde špatné slovo končí dýkou v zádech a muži místo golfových dýchánků zabíjejí obludy. Vítejte ve světě Conana Cimmeřana.

Gantz 8

Comics recenze

Zvrhlá soutěž. Možná sport. Možná realityshow. Lidé, kteří měli zemřít dostávají druhou šanci- Dostávají speciální výstroj a výzbroj a pouští se do lovu nebezpečných emzáků. Možná nebezpečných. A možná emzáků. To vše řídí Gantz – velká černá koule s nahým člověkem uvnitř. Možná člověkem. Tato série je prostě plná záhad.

Partneři