Temná věž - Pád Gileadu

Comics recenze

Jak už je z názvu jasné, tak nás nečeká nic pěkného. Už jsme si zvykli na to, že Rolanda a jeho ka-tet neprovázejí žádné velké veselosti. Nicméně to co jim autoři nachystali v Gileadu, není nic co by chtěl kdokoliv zažít. Pamatujte tvář svého otce, neboť ji můžete co nevidět opět spatřit.

Dlouhý John Silver

Comics recenze

Ahoj mořský vlci! Že jsou piráti mrtvý? Kterej Smeták vám tohle nakukal?! Jářku, jak se mi dostane do rukou, zatancuje si s konopnou kravatou! A esli se vytasíte s tim načančanym Jackem Sparowem vhodným leda tak pro suchozemský krysy, budete líbat zbojmistrovu dceru! Dřív než si bouchnete do paluby, pojďte si poslechnout velký dobrodružstvý proradnýho Johna Silvera!

Pochmurný kraj 1: Hejna běsů

Comics recenze

Jsou horory, které hrají jen na prvoplánové lekačky a litry krve, potažmo sem tam nějaký ten šílený vrah. A pak jsou horory, které mají svůj strach postavený na atmosféře, která vám zaleze pod kůži takovým způsobem, že do lesa už nikdy nebudete chodit jako dřív. Vítejte v Pochmurném kraji.

Sebevražedný oddíl 2

Comics recenze

DC rebirth už zaútočil na českého čtenáře a upozaďuje stále vycházející New 52 řadu. Jedním z posledních přírůstků je druhý book Sebevražedného oddílu s názvem Vzestup Baziliška. Pojďme se na něj podívat dříve, než k nám dorazí Suicide squad rebirth.

James Bond - Fantom

Comics recenze

Další díl Jamese Bonda. Akce, ženy a rychlá auta, ale i politické tahanice, smrt a zrady. Dokáží Warren Ellis a Jason Masters udržet vysokou laťku nasazenou v první knize? Nebo se Fantom zaprodá a zradí Flemingovu tradici jako film Casino Royale? 

Partneři