Válka velké trojky

Comics recenze

I když to tak možná může znít, Válka velké trojky vážně není název nějakého filmu pro dospělé, ale jedné z komiksových knih DC řady v rámci New 52. Takže i když našinci žijí Znovuzrozením, pojďme se vydat trochu zpět.

Amaltea - švédský manga klenot

Comics recenze

Princezna se vinou rodičů, zlého černokoněžníka nebo jen nepřízní osudu dostane do věže, spárů draka a podobně. Je potřeba aby se našel sličný princ (ideálně nejmladší ze tří sourozenců) nebo dokonce jen náhodný vesničan aby jí zachránil. Takhle to chodí ve většině evropských pohádek a koneckonců i ve spoustě jiných fantasy (nelžeme si do kapsy, že naše pohádky jsou něco jiného než fantasy). Co kdyby se ale všechno co známe tak trochu pomíchalo?

(Ne)znovuzrozený Sebevražedný oddíl

Comics recenze

Operační skupina X. Pošuci, magoři a příšery v tom nejnesourodějším týmu, který kdy vypustila stáj DC. Známí spíše pod jménem Sebevražedný oddíl. Noví, znovuzrození. Tedy pokud v tomhle komiksu někdo něco znovuzrozeného najde.

Kámošky až za hrob

Comics recenze

Pro lásku Billie Holidayový! Záleskautky pokračují spanilou jízdou českými luhy a háji druhým dílem s podtitulem Kámošky až za hrob. A buďte si jistí, že ani zde nebudete trpět nudou - ba naopak! Zmlátíme pár raptorů a navrch se naučíme plést náramek přátelství!

Velká mytická nuda?

Comics recenze

Mýty, to není jen jedna série, ale hned několik komiksových řad více či méně propojených. Jak ale fungují v jedné knize, která se snaží býti velkým vyprávěním?

Partneři