Lobo a Sedm zbytečných

Comics recenze

Lobo se potlouká vesmírem, škodí a honí si ego. CREW postupně vydává všechny Lobovy příběhy a tentokrát nás potěšila vydáním Sedm zbytečných a další příběhy.  Takže ti, co nemají Sedm zbytečných doma, mohou svou chybu napravit.

Sandman: Lovci snů

Comics recenze

Sandman: Lovci snů jsou druhou knihou mimo hlavní komiksouvou sérii o Morfeovi, králi snů. Na rozdíl od Věčných nocí nám Neil Gaiman servíruje jeden dlouhý příběh zasazený do feudálního Japonska. Poetická bajka o mnichovi a lišce je doplněná úchvatnou vizuální podobou od P. Craiga Russella. A z Lovců snů dělá skvělou knihu.

 

 

Želvy ninja: Menu číslo 2

Comics recenze

Po prázdninovém čekání konečně vyšly nové Želvy ninja Eastmana a Lairda: Menu číslo 2. Naše čtveřice nadobro opouští smrduté stoky New Yorku a vydává se na intergalaktickou cestu za dobrodružstvím, lemovanou tyranskými dinosaury, ustrašenými roboty a jinou mimozemskou havětí.

Mýty: Legendy v exilu

Comics recenze

V New Yorku existují čtvrti, obsazené nejrůznějšími komunitami, od Číňanů až po Italy. O všech se ví. Ovšem jedna čtvrť je přece jen trochu jiná. Bydlí v ní Mýty. Emigranti z okupovaného pohádkového světa. Bytosti, které známe jen z dětských knížek, žijí inkognito mezi normálními lidmi a mají jeden velmi nepohádkový problém. Vraždu. Vraždu, která může zničit celou mýtickou komunitu. Vraždu Růženky, která... v rozporu s pohádkami... nežila šťastně až na věky. 

Když se Frank Miller bojí terorismu

Comics recenze

11. září 2001 se změnil svět. Široká veřejnost začala jinak vnímat Blízký východ. Letecká doprava se obrátila vzhůru nohama. Jakákoli, byť minimální hrozba je vnímána zcela vážně a do měst vyrážejí policejní hlídky. Slovo „terorismus“ se skloňuje ve všech pádech dodnes.

Autor: Ondřej Hartman Walome!

Partneři