Hrdý přísežný meč

Comics recenze

Druhá novela o serovi Duncanovi Vysokém a jeho panošovi Eggovi na sebe nedala dlouho čekat. Svět G. R. R. Martina je třeba stále oživovat, aby se všechen zájem netočil pouze kolem seriálu. Ale oproti první knize je zde výrazný posun k lepšímu. I když punc komiksu pro mladší čtenáře mu nikdo neodpáře.

 

 

KomiksFEST!

Comics ostatní

Podzim se nenese pouze ve znamení plískanic a šedivé oblohy, ale posledních pár let se každý komiksový fanoušek může těšit na KomiksFEST! Letošní jubilejní desátý ročník bude probíhat od 20 – 25. 10. A program je napěchovaný k prasknutí.

Bleach 18

Comics recenze

Osumnáctá kniha Mangy Bleach končila dost neoptimisticky, Rukia byla dovedena na popravčí kopec. S neuvěřitelným uvolněním duševního tlaku začalo odpečetění obřího popravčího kopí Dvojí Muka a Ičigo stále nikde.

 

 

Šíleně nudná Harley

Comics recenze

Dámy, pamatujte: S malým kašpárkem se nedá hrát velké divadlo. Je to tak, ať už se vám majitelé malých kašpárků snaží namluvit cokoli. A bez kašpárka je to ještě horší, to o žádný zábavě nemůže být ani řeč. Jak si vede samostatná Harley bez Jokera. Přesně tak, jak tušíte. Blbě.

 

 

Hellboy na své první misi

Comics recenze

Mike Mignola a Alex Maleev spojili své síly a přivedli na komiksový svět první Hellboyovu misi v B. P. R. D. Kolegové neřeknou klukovi z pekla jinak, než „kid“, ale pekelník už dávno není malým hochem. 

Partneři