Simpsonovic lážo-plážo

Comics recenze

Komiksové lážo-plážo je v pořadí již devatenáctou knihou s příběhy žluté sprigfieldské rodinky, která u nás vyšla (celkem jich je - zatím - 28). A i zde platí, že se jedná o zábavnou jednohubku ke krácení dlouhých sychravých večerů. A nemusí vám být nutně deset, abyste se fórkům obsaženým v komiksových Simpsonech zasmáli.

Útok titánů 5

Comics recenze

Pro dobrotu na žebrotu. Eren v převtělení za titána sce zacpal díru v probořené zdi, ale jako hrozba se ocitnul před vojenským soudem. Zdecimované paranoidní zbytky lidstva totiž nechtějí mít mez sebou stvůru schopnou proměny v lidožravého obra. To nevypadá na nadějné vyhlídky.

100 Nábojů - Dekadence

Comics recenze

Jeden kufřík. Šedivý, ale velice sebejistý muž, ve kterém je na první pohled skrytá síla, který Vám kufřík předá. Uvnitř důkazy o tom co Vám zničilo život a pistole společně se stovkou naprosto nevystopovatelných nábojů. Když někoho odkráglujete a policista na místě najde tuto kulku, vyšetřování okamžitě končí a případ je uzavřen. Podle těchto 100 nábojích se jmenuje tahle comicsová série, ale už to zdaleka není jen o kufříku s pistolí!

Želvy ninja: Menu číslo 3

Comics recenze

S novým dílem želváků muselo Comics centrum udělat malou změnu. Už nebudeme hltat Želvy ninja Eastmana a Lairdam ale Eastman and Lairds teenage mutant ninja turtles. Naštěstí se kromě grafické podoby loga a hry se slovy nic nemění. Tedy, ona to není tak úplně pravda, protože Menu číslo tři je rozhodně chutnější než  předchozí kousky.

Michael Petrus - Na břehu snů vyjde!

Comics zajímavosti

V rámci projektu Komiksové workshopy v knihovně spolupracujeme s tuzemskými comicsovými autory a jedním z nich je i vynikající Michael Petrus. Michael souhalsil, že nám odpoví na pár otázek týkajících se nejen jeho poheldu na comics, ale napříkald se dostane i na projekt Na břehu snů!

Partneři