Rváč

Comics novinky

Nehostinný kanadský sever. Není lepšího místa, kde by člověk mohl zpytovat své nitro a hledat cesku k vyššímu já. Nebo se každý den upíjet k smrti. O tom, že tyto dva úhly pohledu do lidské duše k sobě mají překvapivě blízko nás přesvědčí osoba nejpovolanější. Jeff Lemire.

Avatar: Tsu´ tejův příběh

Comics novinky

Stěží najdete milovníka epické sci-fi, který by tento film neznal. Jeden z nejvýdělečnějších snímků v historii kinematografie; první, který v tržbách pokořil hranici dvou miliard dolarů a rozhodně ta nejlepší 3D podívaná své doby. Z filmu se stal fenomén, z fenoménu kult. Kult jménem Avatar.

Abe Sapien: Dýka z Lipu

Comics novinky

Mike Mignola je typ člověka, jehož fantazie vskutnu nezná hranic. Posledním příspěvkem českému čtenáři budiž chytrý, melancholický a naprosto skvělý Abe Sapien. 

Říjen 2019

Comics novinky

První čistě podzimní měsíc je tu a s ním i tradiční várka komiksových novinek od předních českých vydavatelství. Takže co nás čeká a nemine?

Kolosální Witchblade potřetí

Comics novinky

Pražské nakladatelství Comics Centrum připravuje vydání v pořadí již třetí kolosální knihy o svůdné policistce, která je nositelkou čarodějného artefaktu s magickou mocí. A tentokrát se objeví i Lara Croft. Vydání komiksu Witchblade Kompendium: Kniha 3 budou mít opět v rukou samotní čtenáři a světlo světa by měl spatřit v půlce prosince.

Partneři