Červen 2018

Comics novinky

Sakra on už je tu červen? Rok se blíží do své půlky raketovým tempem, všichni se už jistě připravujete na dovolené, ale co takhle vzít si sebou nějaký ten komiks? A že ta nabídka stojí za pozornost!

Květen 2018

Comics novinky

Událostí měsíce je v českých luzích a hájích nepochybně netrpělivě očekávané Znovuzrození hrdinů DC, ale i ostatní, kdo zrovna nečtou pláštěnkám, si jistě přijdou na své - květen je totiž pořádně nabytý novinkami.

 

 

Březen 2018

Comics novinky

Rok 2018 zatím pádí rychlostí Flash na druhou a než se stačíte rozkoukat, už tu máme březen! No jo, jako vážně. A i třetí měsíc roku se nese v duchu pořádné nálože komiksových a knižních novinek od našich oblíbených vydavatelů!

Únor 2018

Comics novinky

Rok 2018 je v plném proudu a stejně tak se rozjela kola všech českých vydavatelství. Leden byl ještě trochu ospalý, ale únor už se na vás chystá a novinek je požehnaně, tak pojďme na ně!

Prosinec 2017

Comics novinky

Uteklo to jako voda a máme tady závěr roku 2017. Pojďme se společně podívat čím nás vydavatelé potěší pod stromeček a čím letošní rok zakončí, a i když nejsilnější měsíc byl listopad, stále je na co se těšit.

Partneři