Ú.P.V.O. Peklo na zemi 5: Pickenský děs a další př

Comics recenze

Trojice povídek pokračuje v nastoleném blížícím se konci světa a agenti Ú.P.V.O. mají zase plné ruce práce. A dokonce se ukáže i sám rohatý Hellboy.

Conan 11: Cesta králů

Comics recenze

Vůně moře, vítr ve vlasech a dobrodružství na vlnách Vilajetského moře. Conan by mohl být spokojený, ale bohužel pro něj, v jeho světě dobrodružství nic netrvá věčně.

Batman - Špatný den

Comics recenze

Stačí jeden špatný den, a váš život se od základu změní... V novém projektu nakladatelství DC se nám představí nejznámější netopejrovo protivníci v uzavřených příbězích. Každý z nich má své vlastní pohnutky, proč stojí na špatné straně. A my se můžeme vydat do hlubin zločinecké duše.

Ranaři

Comics recenze

Stačí jen jeden pořádný poslední job a mají vystaráno. Jedna loupežná prácička v srdci Afriky a už jsou za vodou a mají vystaráno. Jenže Ranaři už dávno nejsou co bývali.

Skutečné Hory šílenství!

Comics recenze

Adaptací lovecraftova díla je bezpočet. Jen pár z nich se ale dočkalo světového věhlasu. Jedním z oceňovaných mistrů je japonský manga autor Gó Tanabe. Jak se můžete sami přesvědčit v druhé knize popisující miskatonickou výpravu za polární kruh. Konec tajemstvím, hrůza se dere na světlo!

Partneři