Orbital

Comics recenze

Modré crwi se nedá upřít kvalitní obsah. Díky ní se k nám dostanou komiksy, které stojí za pozornost. Od hravé Ekho po pirátského Johna Silvera. Nyní mám Crew naservírovala scifárnu. Potenciálem nabitý Orbital.

Aquaman: Pád do hlubin

Comics recenze

Všichni známe Aquamana. Mořský panic, co si povídá s rybami. Ano, tento hrdina patřící k JLA, je nejčastějším terčem vtípků všech fanoušků DC. Konečně si ale můžeme udělat vlastní obrázek o tom, jaký je Arthur Curry ve skutečnosti.

Netvora 2: Krev

Comics recenze

Netvora je nezapomenutelná. Originální, vymaňující se z žánrového řazení svým obsahovým i myšlenkovým přesahem. Jak ale vypadá pokračování této skvěle našlápnuté série?

Harley k sežrání

Comics recenze

Do třetice všeho dobrého i chutného! Harley si na svá alabastrová bedra naložila víc než je zdrávo. Únosy bezdomovců, Harley Sinn i nejzarytější batmanovská fanynka z budoucnosti. Faktem ale zůstává, že se špetkou hororu a spoustou krve to naší hrdince náramě sluší!

Pochmurný kraj 2: Zrcadlení

Comics recenze

Pochmurný kraj bylo takový hororovým zjevením a dárkem pro všechny nadšence žánru první poloviny roku loňského. A asi není žádným překvapením, že jsme se ve druhé polovině dočkali i druhého dílu. Připravte se, tentokrát vás čeká až nepříjemně mrazivé Zrcadlení.

Partneři