Pérák: Oko budoucnosti

Comics recenze

Nacisti se nám zase jednou roztahují po republice a Adolf Hitler chce získat ostatky samotné kněžny Libuše. Kdo jiný se mu může postavit, než legendární hrdina odboje Pérák.

Skalpy 10: Konec cesty

Comics recenze

I sebelepší příběh někdy docílí svého konce. Komiksové Skalpy cílovou pásku proťali v českém vydání desátou knihou s podtitulem Konec cesty. Pojďme tedy naposledy do rezervace Prérijní růže.

Thanos: Lom bohů

Comics recenze

Neměnnou konstantou úspěchu v literatuře či filmu je motiv poraženého hrdiny. A je celkem jedno, jestli se jedná o klaďase či superzáporáka. Prostě je dostaňte na kolena a uvidíte, jak si hned získají vaše sympatie. Po porážce ale často následuje cesta zpět na vrchol. Tu nyní musíme absolvovat i my s Thanosem.

Berlín 3: Město světla

Comics recenze

Dlouhých 18 let. Přesně tak dlouho čekali američtí čtenáři na zakončení příběhu Berlínu a jeho obyvatel od Jasona Lutese. A nyní jsme se konce konečně dočkali. A konec to je ve všech ohledech hořkosladký. Vítejte ve Městě světla.

Berlín 2: Město kouře

Comics recenze

Život v Berlíně se pomalu vzpamatovává z prvomájových oslav komunistické strany, hlavní hrdinové řeší své osobní tragédie a historie pomalu spěje ke svému tragickému vyústění v nástupu nacistické strany k moci. Z Města kamene se stává Město kouře.

Partneři