Živí mrtví 21 - Konec všech válek

Comics recenze

Alexandrie padla. Naděje umírá poslední. Ne však ve světě živých mrtvých, kde smrt obchází kolem a nevíme na koho si kosu brousí. Pochybnosti vzrůstají a finální střet je nevyhnutelný. Kdo bude posledním stojícím mužem? Kdo se připojí do síně slávy vítězů důležitých válek? A čí tělo spočine v prachu poražených? Na tyto otázky vám odpoví konec Totální války.

Cesta Meče: Uhlíky vzdělání

Comics recenze

V prvním díle Cesty meče se nejslavnější šermíř japonské historie - Mijamoto Musaši šlechtického synka Mikedžiho a přijal ho za učedníka. Druhý díl nám pak ukáže zda uhlíky vzdělání, které Musaši připravil zažehnou oheň nebo vyhasnou.

The Ghost in the shell

Comics recenze

Jen málokteré dílo mělo takový dopad na mangu a její světový vliv jako právě The Ghost in the shell. Příběhy policejní jednotky v budoucnosti sice znějí jako těžký průměr, ale nic není skutečnosti vzdálenější. Seznamte se tedy s klasikou, která formovala nový pohled na kyberpunk.

Takřka kolosální Lara Croft

Comics recenze

Už nějakou dobu se můžou lidi po celém světě těšit z publikace Tomb Rider Archives Vol. 1. A uplynul zhruba půlrok a už se z ní můžeme těšit díky Comics Centru i my! 

Střez se svaté kočičky Mirku Dušíne!

Comics recenze

Nakladatelství Paseka nám přineslo další komiksové osvěžení. Po fenomenální Hildě uvádí na náš trh podobně laděné a inovativní dílo. Záleskautky jsou rozhodně právem považovány za Rychlé šípy moderní doby. Jen s tím rozdílem, že vše zvládají s ženskou grácií. Dokud nedojde na mlácení!

Partneři