Indiánské léto/El gaucho

Comics recenze

Indiánské léto je déletrvající, suché, slunné a teplé počasí na konci podzimu, jakási severoamerická obdoba babího léta. El Gaucho je zase jihoamerický honák dobytka, byť způsobem života se od kovbojů odlišuje. Dva nesourodé a přesto zajímavé světy v jedné knize. To je nejnovější přírůstek do edice MDEK.

Žoldnéř: Kult svatého ohně

Comics recenze

Za časů, kdy Hyperborea byla ještě mladá a Atlantidu nepotopila její pýcha, byla záchrana lepých (polo)nahých dívek celkem běžnou součástí portfolia reků bez bázně a hany. A to i v případě, že dívka visí nad bezednou propastí a vy se k ní dostanete pouze na drakovi.

Scythe - Vzestup Fenrise

Comics recenze

Napětí v Evropě se opět pomalu, ale jistě stupňuje. Velká válka sice skončila, ale nikdo nedosáhl jasného vítězství a staré spory stále visí ve vzduchu jako kosa nad všemi národy. A do toho všeho se šíří zvěsti o podivných vojácích obcházejících venkov. Připravte se na Vzestup Fenrise.

Wonder woman 4: Boží hlídka

Comics recenze

Veronica Caleová, arcilotryně světa Wonder woman. Chytrá, bohatá, a narozdíl od Lexe Luthora ( jehož ženskou představitelkou je) i krásná. Ještě  jeden malý fakt zde hraje důležitou roli. Veronica je matka bojující o svou dceru.

Poslední pes na Zemi

Comics recenze

Samotář s fóbiemi, drzý sprostý vořech, opuštěný sirotek a k tomu postapokalyptický Londýn. Cesta za záchranou napříč nástrahami nebezpečného světa může začít.

Partneři