Prsten Nibelungův

Comics recenze

Odnepaměti vzhlížíme k hrdinům. Gilgameš, Olymp, Artuš. Pozorovat to nejryzejší a nejlepší z nás v boji proti bezpráví a protivenství je povznášející. To samé si uvědomoval i Richard Wagner. A stvořil epos o Bozích, hrdinství a lásce. Prsten Nibelungův.

Titání puč

Comics recenze

Útok titánů si vydobil své neodmyslitelné místo na české manga scéně. A to nejenom díky lidožravým obrům. Jak nám v posledních několika knihách dokazuje sám autor. Připravte se na puč!

Punisher MAX: Kingpin

Comics recenze

Konečně! Po roce čekání máme opět tu výsadu přečíst si čistokrevnou akční jízdu jak  z dílny Johna Woo. Komiks, který po dlouhé době rozehřál mé chlapácké srdíčko. Vítej zpátky, Franku!

Tajemný rytíř

Comics recenze

Hra o trůny je díky seriálovému zpracování světovým fantasy hitem numero uno, nebo minimálně v top 3. A ruku v ruce s tímto úspěchem jsme neustále bombardování záplavou všech možných blbostí – figurkami počínaje, přes talíře a hrnky pokračujíce, až po osušky. A vlně zájmu se samozřejmě nemohly vyhnout ani komiksy. Jaký ale ve skutečnosti je Tajemný rytíř?

Alita a Cesta ke svobodě

Comics recenze

Skvělá Battle angel Alita je zpátky! Po dechberoucím finále druhé knihy se konečně můžeme opět ponořit do zákoutí Vrakoviště pod létajícím Salemem a spolu s Alitou hledat Cestu ke svobodě!

Partneři