Bonusový Preacher spíše nudí

Comics recenze

Jessie Custer má čas si na chvíli odfouknout. V knize sebraných speciálů se totiž podíváme jak na minulost týpka jménem Sait of Killers a dvou retardů T. C. a Jodyho, tak i na „origin“ ArseFace.Těžko říct, jestli za to může absence hlavních postav či něco jiného, ale „Ancient History“ není příliš zábavný book.

Crew 51

Comics recenze

Jedenapadesáté číslo Crwe je tady. Po předchozím nášlapu k něčemu většímu než "jen" představování nových komiksů přichází trochu útlum a návrat do starých kolejí. Pokud tedy čekáte nějaké novoty týkající se formy nebo obsahu, budete zklamáni. S jedinou výjímkou. A tou je fantasy Ekhö.

Jubilejní Gantz je tu

Comics recenze

Ufoni. Černá koule. Holky. Pistole. Kombinézy. Smrt. Body. Sex. Pes! S tím vším jsme se setkali v předchozích devíti číslechmangy Gantz. A nyní máme v rukou první jubilejní kousek. Jaký je? Přnáší nějaké změny? Šokuje? Baví?

Útok titánů 6

Comics recenze

Titánů není nikdy dost. A ještě víc je jich v těsné blízkosti poslední výspy civilizace. Velká výprava vedoucí za Zeď je již hodinu po vstupu na titánské území decimována a požírána. Nepřítel je ale zcela neočekávaný ženský Titán. A má spadeho na Erena!

Joker slaví!

Comics recenze

Joker. Nejznámější záporák ve světě komiksu. Zdá se až neuvěřitelné, že s Batmanem se poprvé dostal do křížku již 25. dubna roku 1940. Vloni oslavil šílenec ve fialovém smokingu pětasedmdesát let svého působení v Gothamu a v DC se rozhodli, že by nebylo od věci vydat soubor zlomových komiksů z Jokerova světa. A díky BB artu ho již máme i my!