Fatale 4: Modlitba za déšť

Comics recenze

Dáme si hádanku? Je to noirové, má to tragická nádech, je to plné mystérií a tajemství. Nevíte? Tak dál. Napsal to Ed Brubaker a ústřední postava okouzlí každého muže. Už víte? 

Ú.P.V.O. 10 – Výstraha

Comics recenze

Konec světa se blíží – žáby, temná podzemní tajemství, staří i noví nepřátelé se ozývají a tým Ú.P.V.O. s nimi má plné ruce práce. Výstrahu nelze brát nikdy na lehkou váhu.

Frankenstein v podzemí

Comics recenze

Mike Mignola stvořil a dále tvoří svůj jedinečný vesmír a svět postavený kolem Hellboye. Svět plný kypící životem a nápady a obsahující takřka nekonečné množství více či méně souvisejících příběhů. A i zdánlivě malé postavy mohou psát velké příběhy. Vítejte tedy v podzemí – vaším průvodcem bude sám Frankenstein!

Mýty 16: Supertým

Comics recenze

Konec se blíží. Poslední bariéry padají a Mýty v exilu mohou pomalu odpočítávat svou poslední hodinku, protože pan Temný už si brousí zuby a svůj strach rozsévá všude kolem. Je čas na finální možnost, čas na M-Meny – mocný mýtovský Supertým!

Nesnáším Pohádkov 1

Comics recenze

Žila, byla jedna malá roztomilá holčička jménem Gerda, která měla jedno velké přání - dostat se do magického světa pohádek. A jak asi víte, některá přání se občas plní. Tohle se zvrtlo a změnilo dokrdele v 27 let dlouhou noční můru. A pro nás z toho plyne pořádná krdel!

Partneři